1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

salyangoz karşıya geçerken nasıl uzanıyor

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: salyangoz karşıya geçerken nasıl uzanıyor

ayyy aslında cok güzel bişey yaaa
    tskler adminim paylasım için

salyangoz karşıya geçerken nasıl uzanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piliç Karşıdan Karşıya Niçin Geçer?

Piliç Karşıdan Karşıya Niçin Geçer?

Evet arkadaşlarım şimdi birazdan az sonra sizlere piliç karşıdan karşıya neden geçer sorusuna dünyaca ünlü düşünürlerin kişilerin verdiği cevapları veriyoruz. Acaba bunlardan hangisi size daha uygun :D RENE DESCARTES: Yolun öbür tarafına geçmek için. EFLATUN: Iyiliği için. Gerçek, öteki taraftadır. ARISTOTELES Karşıdan karşıya geçmek pilicin doğasıdır. KARL MARX Tarihsel olarak...
  2. Karşıdan Karşıya Geçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Karşıdan Karşıya Geçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Karşıdan Karşıya Geçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz arkadaşlar, bu konuda bilgisi olan banada bilgi versin ki çocuğuma bu konuyu detaylı bir şekilde anlatayım :S
  3. Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

bebeklerde hıçkırık nedenleri,bebeklerde hıçkırık nasıl geçer,bebeklerde hıçkırığa ne iyi gelir,bebeklerde hıçkırık hakkında bilgiler Çoğu çocuklar ilk aylarda hemen her emzirmeden sonra veya emzirme sırasında hıçkırmaya başlarlar. Hıçkırık, diyafram denen ve göğüsle karnı ayıran kasın hareketleriyle meydana gelir. Bu, çocuğa zarar vermediği gibi, hiç bir tedavi de istemez. Uzun...
  4. Siğiller nasıl geçer?

Siğiller nasıl geçer?

Arkadaşlar siğillerimi geçirmeyi başardım çok mutluyum bunu sizinle paylaşmak istedim..Ancak ne olursa olsun kanatmayın kanatmadan yapın mutlaka geçiyor. Siğil Nedir? Siğil derinin üst tabakasına veya mukozaya yerleşen HPV olarak bilinen bir virüse ait enfeksiyondur. Siğili tamemen yok etmek için gerekli ekipmanlar Duoderm adlı solüsyon ve törpüdür.Ve siğili yumuşatmak için sıcak su.Benim sol...
  5. tırnak mantarı nasıl geçer

tırnak mantarı nasıl geçer

doktora gittim ilaç verdiler geçmiyor tırnak mantarı için öneri varmı

Sayfayı Paylaş