Salyangoz Kreminin Ciltte ki Etkileri Neler?

T

TİTAN

Forum Okuru
Salyangoz Kreminin Ciltte ki Etkileri Neler?
salyangoz kremi, etkileri, faydaları, özellikleri, yararları, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

salyangoz kremi-230.jpg

Sevgili melekler,
Salyangoz kremini duymuşsunuzdur.İnternetten,aktarlarda ,eczanelerde gözünüze çarpmıştır.Adı tuhaf gelse de faydası olduğu kesin.Peki nedir bu kremin içeriği,faydaları öğrenelim:

Anti-aging (ciltte yaşlanmayı geciktirici etki) Sivilcelerin neden olduğu izler Çatlak izleri Doğum sonrası cilt çatlakları Kuru ciltteki prüzler Yara izleri Traş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir.Ayrıca daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için mükkemmel bir kremdir.

Salyangoz Salgı Özlü Krem İçeriğinde bulunan önemli maddeler: Allantoin – Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Elastin – Cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Vitaminler – Cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Kolajen – Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Glikolik Asit – Ölü cildin atılmasına yardımcı olur.

ee kullanan varmı peki aranızda bunu varsa soyleyın bende almak ıstıorum ama once kullananlardan onerı duymak ıstıorum varsa soyleyın lutfen...

Ben bir süredir kullanıyorum, cildi pamuk gibi yapıyor,şimdilik onu söyleyebilirim :)

ben alalı daha 2 gün oldu bende çok az sivilce çıkardı ama uzun zamandır sıkıntı yaşadım ve yanaklarımda sivilceler çıktı bu kremi bir yerde duymuştum aldım daha iki gün olmasına rağmen faydasını gördüm şimdiden gözle görülür bir değişim var. yalnız temizlenmiş cilde uygulanması gerekiyormuş ben önce dove sabunla yüzümü yıkayıp sonra yatmadan önce sürüyorum belkide dove ile yüzümü yıkadığım içinde düzelme olmuş olabilir , cildime genel olarak baktığımda salyangoz kreminin etkisini gerçekten gördüm kısa zamanda bile

Geri