Samandağ Biberi Zayıflatıyor mu ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Samandağ Biberi Zayıflatıyor mu ?

Antakya biberi zayıflatır mı Samandağ biberi nasıl zayıflatır

Son aylarda zayıflama konusunda hayli öne çıkan bir sebze olan antakya (samandağ) biberi acaba gerçekten zayıflatıyor mu ? Bunu öğrenmek için hep birlikte makalemizden bilgi alıyoruz :) Tabiki bu kanıya televizyon önünde olan kişilerin söylediklerinden ulaşıyoruz arkadaşlarım. Ekmek arası yemeyeceksiniz ama bakın nası tüketeceksiniz ve neye yarıyor samandağ biberi :D:D

antakyabiberi-9f.jpg

Antakya Samandağ acı biberi kilo verme konusunda Uzmanlar ve biberi yiyerek zayıflayanlar da bu konuda hem fikir.Ayrıca Gazeteci ve tv spikeri Mesut Yar bu acı biberi yiyerek 12 kilo verdiğini açıkladı.

Samandağ biberinin faydalarına bakıldığında zayıflamayı sağlıycak özelliklerede sahip olduğunu görüyoruz..

Antakya Samandağ biberi Yararları Şunlar Kızlar:

• Öncelikle metabolizmalarınızı ışık hızına çıkartıyor melek kadınlar kulübü üyeleri.
  • Işık hızına ulaşan metabolizmalarınız yağ yakımını da maksimum seviyeye çıkartıyor.
  • Bundan dolayı enerji harcamanız da nirvanaya ulaşıp kilo veriyorsunuz.
  • Mideye hiç bir zararı bulunmamaktadır. Mevsiminde yenilmesi gerekiyor yani yazın.
  • Özellikle basur sorunu olanlar da güvenle kullanabilirler.
  • Salatalarda özellikle yağ kullanmadan közleyerek ya da günde 4-5 tane yemeniz tavsiye ediliyor.

Melek Kadınlar Kulübü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu biberi ben de yazın tüketmeyi tercih ediyorum. Şehir dışında olanlar hataystore diye bi site vardı hatırladığım oradan alarak evlerine kapılarına kadar getirterek yiyebilirler. Ben seviyorum kilo vermek hiç aklımın ucundan geçmedi acı sevürüm bilüüünü :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Acı sevürüm Bilüünü diyen Adana ve etrafında büyümüş arkadaşlarım ben de sevürüm :D:D Kızlar acı olan her şey metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayacaktır terci edebilirsiniz. Hatta bununla ilgili bir kür vardı bir dönem kullandığım onu da yazayım sizlere

Yukarıdaki konuyu inceleylin düzenli yaptığınızda kilo vereceksiniz hatta limon pul acı biber ve yoğurt sizin kilo vermenize kesinlikle yardımcı olacaktır hanımlar deneyin. İyi kilo vermeler.

Geri