1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Samosa börek nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samosa börek tarifi verebilirmisiniz, yeni eevliyim eşime yapmak istiyorum da :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Samosa börek nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek karnıyarık börek kıymalı karnıyarık böreği kıymalı börek böreği Malzemeler: 5 yufka 500gr. kıyma 3 kuru soğan 2 domates 1 bardak süt tuz karabiber kırmızı biber yapılışı Kıymayı,soğan ve baharatlarla kavuralım.Pişince küçük doğranmış küp domatesleri karıştırıp 10 dk. daha pişirelim.Yufkayı serelim, 5-6 kaşık sütle ıslatıp 8 parçaya bölelim.Kıymadan bir parça koyup...
  2. Tavuklu Börek Harcı Yapılışı

Tavuklu Börek Harcı Yapılışı

tavuklu börek harcı, nasıl yapılır, malzemeleri, yapılışı, reçetesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Hiç böreğinizi tavuklu yapmayı düşündünüz mü melekler? :) Bir de böyle deneyin, pişman olmayacaksınız..:) Tavuklu Börek Harcı için Malzemeler şunlardır; 1 tavuk göğüsü, 2 adet havuç, 2 çay bardağı bezelye tuz, karabiber, 1 çay bardağı un, 1 çay bardağı süt Tavuklu Börek Harcı...
  3. Kol böreği nasıl yapılır?

Kol böreği nasıl yapılır?

Kızlar eşim çok seviyor ama ben yapmayı pek bilmiyorum acaba Kol böreği nasıl yapılır? yardım edin bana
  4. Resmili Makarna Böreği yapılışı

Resmili Makarna Böreği yapılışı

Makarna Böreği nasıl yapılır Makarna Böreği yapılışı Daha önce hiç makarna böreği yediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle yemenizi inöeriyorum Melek'ler:) Yemeniz içinde tarifi lazım değil mi, o halde hadi gari gelin bari öğrenin hadi :D:D Makarna Böreği Malzemeler 3 adet yufka Peynir Maydanoz 5 yemek kaşığı yoğurt 1 çay bardağı su 3 yumurta 8 yemek kaşığı yağ 1 paket fiyonk makarna...
  5. Lezzetli Samosa Börek Tarifi Buyrun Melekler

Lezzetli Samosa Börek Tarifi Buyrun Melekler

samosa börek samosa böreği Biz bayanların çay saati toplantıları meşhurdur bilirsiniz melekler :) Her ne kadar altına gelen zamlar sebebiyle altın günlerine büyük bir darbe inmiş olsa da bizler çay saatlerimizden asla vazgeçmedik :D:D İşte bu çay saatleri için hazırlayabileceğiniz leiz mi leziz samosa böreği tarifi ile karşınızdayız :) Malzemeler 1 kahve fincanı sıvıyağ 1 çay...

Sayfayı Paylaş