Şampuana hangi yağlar ekleyebiliriz arkadaşlar bilginiz var mı

• Konbuyu başlatan Kalbimellerindee
  • Başlangıç tarihi
K

Kalbimellerindee

Forum Okuru
Şampuana hangi yağlar ekleyebiliriz arkadaşlar bilginiz var mı

Şampuana neler katılır melek kadınlar kulübü şampuana ne katılırsa saç uzar forum'da.​

Kızlar merhabalar ya benim saçlarım hiç uzamıyor çok dökülüyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum şey duydum ama doğru mu bilmiyorum şampuana kattığımız bazı yağlarla saçlarımız daha güzel uzayıp yeni saçlar çıkarabiliyormuş örneğin badem yağı şampuanın içine badem yağı karıştırıp bununla yıkayabilir miyiz sıkıntı olmaz değil mi? Şampuana neler katılır başka hangi yağlar eklenebilir saç bakımımız için bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Merhabalar
Saçlar için şampuanımızın içine ekleyip kullanabileceğimiz yağlar elbet de var bunlar sayesinde saçlarınız daha bakımlı daha güzel olabilmekte. Ama size tavsiyem kullandığınız şampuan da kaliteli ve saç tipinize uygun olmalı. Şampuana neler katılır sorunuza şu şekilde cevap verebiliriz şampuanın içine en bilindik badem yağı koyabilirsiniz badem yağı ile şampuanın birleşiminde saçlarınızı yıkadığınızda yeni saç oluşumu ve saçlarınızın güzel uzadığını görebilirsiniz. Yine şampuan içerisinde koyulabilecek yağlardan biri çam terebentin yağı bu da saç oluşumunu saç dökülmesini engelleyecektir. Şampuanın içine lavanta yağı eklediğinizde hem gelmeyecektim hem de çok güzel bir koku verecektir saçlarınıza. Yine şampuanıza ekleyeceğiniz argan yağı saçlarınızı kökünden besleyerek uçlarına kadar fayda sağlayacaktır bu saydığım yağların hepsi şampuana katılabilir.

Saç bakımında argan yağının önemini belki biliyorsunuz eğer bilmiyorsanız aşağıdaki linkten "argan yağı nasıl kullanılmalı" yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Geri