1. Merve Ada

Merve Ada Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    33

Samsun Bafrada Kadin Doğum Uzmanı

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında Merve Ada tarafından paylaşıldı.

Samsun Bafraya yeni tasindim Doktor ariyorum yardimci olursaniz sevinirim iyi guzel ilgilenen doktor

asyaa nur bunu beğendi.
Samsun Bafrada Kadin Doğum Uzmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bafra Resimleri

Bafra Resimleri

bafra resimleri bafra resımlerı görüntüleri manzaraları
  2. eşi akrabası kadın dogum uzmanı olan varmı lütfennn

eşi akrabası kadın dogum uzmanı olan varmı lütfennn

kadın doğum oyunları kadın doğurma oyunları doğum oyna arkadslar bole bır konu actım cunku napıcamı bılmıyorum doktorlarada guvenmıyorum yumurtalıklarım tembel dıye doktor bana dıane 35 verdı ve cok agır bır ılac yan etkılerınden korkuyorum kıs felan hc bısım yook sadece tembelmıs nolurr yardım edınn
  3. Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

ankarada kadın doğum uzmanları ankara daki kadın doğum hastaneleri ankara daki uzmanları hastaneleri ankarada en iyi hastanesi Selam arkadaşlar, Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.Bu hafta kontrole gitmem gerekiyor ama hangi doktora gideceğimi hangi hastanede doğum yapmak istediğimi henüz bilmiyorum.Araştırma yapıyorum.Ben Ankara'da yaşıyorum bu arada.Atatürk Eğitim ve Araştırma...
  4. Doğum sonrasında kadın

Doğum sonrasında kadın

Doğum sonrasında bazı sıkıntılar sizleri bekliyor hamiş meleklerim.Bu sorunlarla nasıl baş edebilirsiniz , neler yapmalısınız öğrenelim meleklerim. DOĞUM SONRASINDA KADIN Doğum sonrasındaki değişimler en çok kadını etkiliyor demek hiç de yanlış olmaz. Doğum, başta cinsel isteksizlik olmak üzere, disparoni ve vajinismus gibi önemli pek çok soruna yol açabiliyor. Aslında bu durumdan...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş