sana buymek ıstemedıgımı soylemıstım anne....

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
sana buymek ıstemedıgımı soylemıstım anne....

Anne ..
Sana Büyümek istemedigimi söyLemişdim anne. Hiç dinlemedin ki beni.

En güzel mamaLarla beslemeye calısırken sen , benim neden yemedigimi hiç bilmedin ki anne.
Büyümek istememişdim benn..

Hayırr anne sus ! bu ninniyi dinLemek istemiyorum ! sus anne !
uyuyupta büyümek istemiyorum ben. Yürümekte istemiyorum anne koşmakta istemiyorum. Sen taşısan beni hep kucagında olmaz mı anne? çokmu yük oLurum sana ? Karnına koysan yeniden beni .. Orda kimse zarar veremez bana anne. Lütfen anne lütfenn büyümek istemiyorum benn ..

Off anne ! gitmeyelim doktora

hasta değilim ben. Sadece büyümek istemiyorum.Yememem ondandır,uykusuz kalışım hep aglayısım ondandır anne.. İğneden korkuyorum canımı yakıyo . Tamam anne gitmeyelim söz uyucam , mamalarımında hepsini bitiricem anne sen aglama yeterki..

Ve büyüdüm anne..
ama sana büyümek istemedigimi söylemişdim..

Babamla kavga ettiğinizde hep gelir benimle dertleşirdin. "Kimsem yok kızım senden baska kimsem yok" derdin. Derdinde
korkardım büyüyünce yalnız kalmaktan..

Canının yandıgından bahsederdin ve hayatın zor oldugundan . Keske derdin "keske hep çocuk kalsaydım" .. Bende büyümek istememiştim ki anne..

Dizimden akan kanlar gibi değilmiş yüregimden akanlar.. Sadece gözden akmıyormus yaslar . anladım anne büyüyünce anladım.. oysa hiç büyümek istememişdim ki..

"Aşk" varmış anne.. Küçükken ben oyuncaklarıma hükmederdim şimdi biri bana.. Elinde oyuncak oldum anne yaşamak istememişdim.

Kaç kere dedim sana tıkma şu mamaları agzıma .. Bi kere duysan nolurdu anneeee... Büyümesemm hep bebek kalsam nolurdu anne.. nolurdu..

Şimdi benimde bir kızım var kucagımda.. Aglayınca kızıyor babası. kucagıma alınca susuyor zaten melegim.. neden kızıyor ki anne.? Babası bagırınca üzülüyo bebegim anlıyorum.
oda büyümek istemiyor anne anlıyorumm..

Kızamıyorum uyumayınca .. Sabahlara kadar onunla oyunlar oynuyorum. Gözlerimden uyku akıyor anne kızım uyumuyor.
Büyümek istemiyorum anne diyor..Çocuklugunu yasatıyorum ona . uyusunda büyüsün diyemiyorum kızıma anne keske hep çocuk kalsa.. keske hep gülse böyLe gözlerii ..

Şimdi sende yoksun zaten yanımda.Sende terkedip gittin beni.. Yaşlanmak istemiyorum,ölmek istemiyorum simdi anne "
kızıma kim bakacak" ? Babası desen zaten kendi havasında " ben ölürsem kızıma nolucak anne" ... ?

Büyüme sen kızım
hep cocuk kaL ,hep melek kal kızım, günahsız kal.. Aşkı hiç biLme kızım acısız kaL ...

alıntıdır..​

Cevap: sana buymek ıstemedıgımı soylemıstım anne....

çok güzel cümleler bunlar duygu yüklü emeğine sağlık canım

Cevap: sana buymek ıstemedıgımı soylemıstım anne....

çok duygulandım canım emeğine sağlık çok güzeldi.....

Geri