1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sana gel demek

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sana gel demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel desem sana...

Gel desem sana...

Gel desem sana .... Hiçbir şey sorma,hiçbir şey konuşma,sadece gel... Gelir misin?? Hadi desem yada..?? Hiçbir şey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? Bakmasan,görmesen,duymasan beni günlerce...Aylarca belki.... Yine beni sever misin? Gözden ırak olan gönülden uzak olurmuş derler ya.. Yanımda olup uzak olanlardansa,uzakta olup içimde olmayı becerebilir...
  2. Yaz gelinlerine geri sayım önerileri

Yaz gelinlerine geri sayım önerileri

Hayatınızın en mutlu gününe sayılı gün kala önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?: Şimdi dürüst olun ve düğün günü kapıda beklerken, özenle hazırlandığınız bu büyük organizasyonda herhangi bir aksiliğin çıkmaması, en küçük bir detayın gözden kaçırılmaması için sarf ettiğiniz çabanın ne kadar yorucu olduğunu düşünün. Kendinize zaman ayırın Artık bir düğün hazırlığının sadece alyans...
  3. Sinan Özen - Sana Merhaba Demek Ayrılıkmış Meğer

Sinan Özen - Sana Merhaba Demek Ayrılıkmış Meğer

O ilk bakış merhaba sevgiye Bir umut çöktü yüreğime Didindim uğraştım Tükendim anlamadın.. Fazla birşey değil istediğim Sıcak bir sevda beklediğim Aradım, duymadım, görmedim, bulamadım.. Sana merhaba demek ayrılıkmış meğer O mahsun gözler yalan yalanmış meğer Olur ya sende çaresizsen eğer Ufukta sade bir sevgideyim.. Bir ışık sanmıştım görünce Kapılıp gittim delice Volkandın bu sönmüş...

Sayfayı Paylaş