Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum
sana sarılmak istiyorum sana sımsıkı sarılmak istiyorum sarilmak sarılıp uyumak sımsıkı istiyordum
Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim...‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen , tek yapabildiğim yazmak olduğundan yine yazıyorum işte! Seni daha önce de yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere , seni beynimde,içimde bitirerek yazıyorum,ya da bitirmek isteyerek...Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden ,sevginden vazgeçmek istiyorum. Yine senden habersiz... Ben seni severken de senden habersiz sevmiştim. Belki de kendimden bile habersiz. Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz her şeyim olmuştun sen... öyle ya sen bir taneydin; eşin benzerin yoktu yeryüzünde,yoktu senden daha güzel güleni. Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile sen özeldin. AŞK özeldi... ‘Yağmurda aşk başkadır’ diyenlere gülüyordum ama ben de yağmurda üşüyen ellerini severek başladım seni sevmeye...

nisandı... İstiklal'e hiç o kadar güzel yağmur yağmazdı... önce aldırmadım seninle güzelleşen herşeye...Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deli gibi özlediğimi...Ne kadar gerçeksen o kadar yalandın ...ve ben her seferinde yeniden başladım.yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok. Ben senden vazgeçmek istiyorum! Herkes gibi biri olmanı ya da hiç kimse olmanı istiyorum. Sesini duymak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmek , ismini duyduğumda içimin titreyip,gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum. Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen... zaten kolay ne vardı ki benim için? Sanki seni öldürmemle sevmem arasında hiç bir fark yoktu. Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım. Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek ,yeni çıkan filmleri birlikte izlemek,saatlerce sana sarılı kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak,bir sabah gözlerimi açtığımda yanımda seni bulmak isterken ,sen sevgimle utanmamı sağladığın için galiba gerçekten ‘bir taneydin’! İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım! Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumda,sen benim her şeyim olduğunda BEN SENİN İÇİN HİÇ YOKTUM! Bu yüzden yalnızlıklarım,ağlamalarım,özlemlerim canını hiç acıtmadı. benim tarafımdan sevilmek belki de hayatında önemseyeceğin en son şeydi...

Sen beni hiç sevmedin!

Ben seni seviyorum dediğimde Seni Seviyordum!

Ben seni özlüyorum dediğimde Seni Özlüyordum!

Ben senin için ölürüm dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum...

Ve şimdi senin hayatından gidiyorum...

Ne zaman nisanda bir yağmur yağsa, ben İstiklal'de olacağım,

ne zaman bir parfümeriye girsem hala kokunu arıyor olacağım.

Ben kaybettim... Sen kazandın!

Artık sesimi duymayacaksın...

Sana sımsıkı sarılmak istiyordum , kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek sana sımsıkı sarılmak istiyordum...

Gelmedin! Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum... Ben artık gidiyorum...

Eğer hayatından çekildiğimi hissedersen ,bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile... ve lütfen nisanda yağmur yağdığında İstiklal'e gelme...

Geri