Etiketler:
 1. Julieт

  Julieт Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  17 Kasım 2009
  Mesajlar:
  561
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Cehennemin dibi

  Sana söz verdim aşkım

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

  Bu satırlar da benim hislerimi baya iyi anlatıyo.. Zaten bu köşeye hissederek okumadığım şeyleri koymuyorum.... Ama bu parça acaip güzel bence ya
  Yağmur yağıyor. Bilirsin ben yağmuru çok severim. Seni sevdiğim gibi çok. Ama yağmur içinde sen olunca oluyor. Sen hayallerimi duygularımı dünyamı oluşturunca bu yağmurun şu iki gözümün bir anlamı kalıyor. Yoksa dünya dönüyormuş ben görüyormuşum banane... Sen olmayınca seni hissetmeyince hücrelerimde kalmıyor bir anlamı yaşamanın. Yaşamak bile senle güzel çünkü benim dünyam da.
  Şimdi yağmur yağıyor. Nasıl derler bardaktan boşalırcasına yapıyor. Biri sanki tüm pişmanlıkları tüm keşkeleri özlemleri ve hissettiği bu yoğun sevgisi yüzünden hıçkıra hıçkıra ağlıyor. Birileri ağlarken sen geliyorsun aklıma. Bu yağmur damlaları senin sanki. Sen benden uzakta bir köşeye sığınıp ağlıyorsun gibi. Ağlama ağlamak yakışmaz sana. Gözlerin acır daha ötesi yüreğindeki bütünlük bozulur paramparça olursun. Ağlama iki gözüm. Zamanı çok geçirdik belki vaktinden ama sen gene de ağlama. Çünkü ben sana kıyamam. Bu yürek o yeşilliklerin buğulandığını hüzünlendiğini görürse dayanamaz. Kırılır dağılır bin parçaya bölünür. Belki dayanamazölür. Çünkü bu yürek seni çok sevdi. Senin bildiğinden gördüğünden çok ama çok daha fazla.


  Bunun içindir ki ağlama!
  Yağmur yağıyor ama sert hırçın duygularla. Şimşekler çaktırıyor içinde. Sesleri yükseliyor. Ben korkuyorum. Şimşekten can çekişirmişcesine bağıran şu gökyüzünden çok korkuyorum. Ama yalnızım. Korktuğum ağladığım yaşantımın tam ortasında duran seni benden aldıkları seni gittiğin için. Ve işte tam bu sıralarda bir şimşek düşüyor önüme. Ben korkuyorum. Çünkü sen her anımda beni varolmaya yeminler edip arkasından yanımda olacağın sözlerinden sonra olmadığını bu seslerle başbaşa yapayalnız kaldığımı görmek yokluğuna hiç dayanamayacak bir durumdayken alışmaya çalışmak olması gerektiğinden çok daha fazla korkutuyor beni. Bu korkularda yanımdasın sanmıştım. Ama gerçek buymuş ben bir mayın tarlasında tek başındaymışım.

  Yağmur duruyor. Ama ben sen gittikten sen bittikten sonra hiç durmadım. Hep koştum varabileceğim gidebileceğim en uzak yere. Ne yollar görmüş olsam da ben hala yakınım sana. Dokunsam değecekmişim gibi. Dokunsan değecekmişsin gibi. Ama dokunma yapma!
  Beni o yağmurlarda ağladım için de suçlama. Sen öğrettin bana ağlamayı ve sonrasında kendi gözyaşlarını kendin silebilmeyi. Kimin için ne için ağlamış olsan da. Bu yüzden hakkın yok beni suçlamaya. Ben sana ağlatmayı öğretmediğim için çıkabiliyor ağzımdan bu kelime

  Ağlama!

  Sana öğrettiğim tek şey sevmekti. Doyasıya hiç bitiremediğim hep devam etmesini istediğim bir sevginin sende olmasınıonu kollayabilmeni öğrettim sana. Şimdi baktığımda geriye sen sevmeyi öğrenmişsinde koruyamamışsın be gözüm. Başaramamışsın. Canın sağ olsun.
  Yağmur artık terk etti beni bu şehri. Bizden çok uzağa bambaşka düşlere gitti. Bana bıraktığı tek şey her gün daha da artan daha da yükselen seslerdi kulağımdaki. Ve sanırım artık canımı yakan tek şey onlardı.

  Anladınmı Benim herşeyim.
  Anladınmı uğruna öleceğime söz verdiğim.
  Anladınmı nasıl seviyorum seni?
  Anlamadın Anlamayacaksın.

  Bir gün göreceğim tekrar bu yağmurları. Bir şimşek düşecek belki tekrarsan önüme. Onlardan her şeyden önce gitmiş de bırakmış da olsan bir hayatı geri de son kez bilmeni isterim. Son kez bunu benim ağzımdan duyman isterim. Kulaklarını gözlerini iyi aç bir daha benden duyamayacaksın çünkü. Zaman ilerlese de eylüllere doğru ben her gelecek her geçmiş ve şimdi yaşadığım eylül de bağıracağım gökyüzüne:
  Ben Seni Çok Sevdim. Seviyorum. Seveceğim...

  Ne yazsam ne söylesem yinede anlatamaz bendeki degerini!...
  Ne yapsam sevgimi göstermeye az gelir..
  Seninle yasamak icin ihtiyacim olan Nefesim
  Seni sevmek icin ihtiyacim olan Kalbim
  Hayatin tüm güzelliklerini "Seninle" görebilmek icin ihtiyacim olan gözlerim..
  Sen benim
  Tadim Tuzum Hayatimin anlami Umudum ..
  Kisacasi Herşeyimsin !
  Ötesi yok bunun MucizeM!
  Iyiki Varsin!...


   
Sana söz verdim aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ben sana kalbimi verdim---

  ben sana kalbimi verdim---

  Ben Sana Kalbimi Verdim Sabah erken terminale indim. Çantamı yere bırakıp öylece beklemeye başladım. Bilinçsizce gözlerim etrafı tarıyordu, biliyorum beklemiyordun ama yinede gözlerim seni arıyordu eskiden kalma bir alışkanlıkla... Sen uzun bir zaman önce gitmiştin bu kent de biliyorum ama inatla gözlerim seni arıyordu yine de, arada geçen bunca zamana rağmen... Soğuktu, Ankara’ya kar...
 2. ~~~~~bana söz ver aşkım~~~~~~

  ~~~~~bana söz ver aşkım~~~~~~

  linke tıklayınız http://img151.imageshack.us/img151/7119/banasozver9wg3pv.swf

Sayfayı Paylaş