Sanal Flört Önerileri

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Sanal Flört Önerileri
sanal aşk tioları,sanal flört nasıl olmalı,sanal aşk tavsiyeleri,sanal aşkta yapılması gerekenler,sanla aşkta nelere dikkat edilmeli ,sanal flört hakkında bilgiler

snl.jpgİnternet üzerindeki tanışma siteleri geleneksel tanışma yöntemlerini rafa kaldırdı. Artık mahalle barlarında veya arkadaş ortamlarında bir umut doğru insanı bulma çabaları sona erdi. Bu sitelerde oluşturulan profil bilgileri ile tanışmak istediğiniz kişi hakkında kısa sürede iyi bir analiz yapabilir, sohbet edebilir ve ilk buluşmaya tam olarak ne ile karşılaşacağınızı bilerek hazır bir şekilde gidebilirsiniz. Bu tarz bir tanışma yöntemini ilişki terapistleri de sağlıklı buluyorlar ve eski yöntemlere göre çok daha kolay olduğunu vurguluyorlar. Bizler de internet üzerindeki portalları araştırdık ve en etkili şekilde nasıl kullanabileceğinizi araştırdık. İşte bazı ipuçları;
İnternet üzerinde yüzlerce tanışma portalı mevcut ve bu alanlar sizlere birbirinden farklı profil alternatifi sunuyor. Önemli olan kısa ve öz bilgilerle doğru bir profil oluşturmak ve hakkınızda çok fazla detaylı bilgi vermemek. İlk buluşma öncesi biraz gizemli kalmak heyecanı arttırır.
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim atasözünü destekler nitelikteki tavsiyemiz tanıştığınızı kişi hakkında bilgi edindikten sonra arkadaşlarını da incelemelisiniz. Gözünüzden kaçan detaylar arkadaş listesi ile ortaya çıkabilir ve daha yakından tanımanızı sağlayabilir.
Sosyal ağlardaki profillerden edindiğiniz bilgilerle yetinmeyin ve google desteği ile daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.Tanışma aşamasını geçtikten sonra ilk buluşma için kararı ona bırakın, seçeceği mekan karakteri hakkında bir ipucu daha verebilir.İlişki terapistleri ilk buluşma için gidilecek yeri arkadaşlarınıza haber vermeniz gerektiği konusunda uyarıyor zira sosyal ağlardaki profiller gerçeği yansıtmayabiliyor.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
515
Misafir
M
AuSSie-AnGeL
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
AuSSie-AnGeL
AuSSie-AnGeL
Bilge Gökçen
Cevaplar
1
Görüntüleme
14K
Misafir Melek
M
Üst