Sanal sohbete bakış açınız nedir?

çalıkuşu

Yeni Üye
Üye
Sanal sohbete bakış açınız nedir?
Arkadaşlar ben sanal sohbet yapan insanların özellikle evliliklerinde bu konuda sorun yaşayıp yaşamadıklarını merak ediyorum.
Özellikle okey vs oyun oynamak için girilen yerlerde mesajlaşmalar sonra msn halini alıyor ve insanlar hiç tanımadıkları kişilerle görüşür hale geliyorlar.
Sadece sanalda olsa sizce bu aldatmamıdır
Bu gibi durumlara bakış açınız nedir?

Ce: Sanal sohbete bakış açınız nedir?

aldatmak illa fiziken olmuyor tabi beyin ve düşünce olarakta olabiliyor ama düşüncene bağlı karşındakiyle diyoloğuna ve ne hissettiğine bağlı bana biraz saçma geliyor neteki karşı cinse hiçmi hiç güvenmiyorum ben hanımlara bile m. m. nın daki arkadaşlarım hariç :) yani insan tanımadığı bir insana karşı nasıl birşey hissedebilirki saçma biraz insan kenndini kontrol altında tutmalı heleki bayansan ve evliysen bekarlara sadece diyebileceğim dikkat etmeleri ve herkeze güvenmemelli oyunmu oynamak istiyorsun oyununu oyna ve çık arkadaşım seviyeli konuş konuşacaksan ama kendin hakkında özel bilgilerini verme telefon msn gibi heleki şu çıplak fotoğraf gönderenler bi kızıyorumki Allah hidayet versin yanlış bunlar bişi yaparken nefsimizle değil beynimizle düşünerek yapmalıyız ama kimseyide kınamak istemiyorum işte bazen insanın başına bazı olaylar gelebilir zayıf anında sadece bu tip olaylara karşıyım bende ara sıra oyun oynarım pekte konuşmam sonra çıkarım benim nacizane fikrim ne çok konuştum ya :)

Geri