1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şanssızlık sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şanssızlık ile ilgili sözler şanssızlıkla ilgili sözler şanssızlık sözleri şanssızlık ile ilgili sözler, şanssızlıkla ilgili sözler, şanssızlık mesajları, şanssızlık ilgili sözler

Sevgili Melek'ler, bu yazımızda şanssızlık ile ilgili güzel sözler paylaşıyoruz sizlerle. Şayet bir gün şansınıza isyan ederseniz, hatırlarsınız Melek'ler:D:D

Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde

♥ Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

♥ İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana

♥ Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur. Whoopi Goldberg

♥ Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. S. M. Power

♥ Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür. Cucong

♥ Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır. Tagore

♥ Acınmaktansa kıskanılmak dana iyidir. Heredot

♥ Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. La Rochefoucauld

♥ Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir. Clarence S.Darrow

♥ Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Wendell Phillips

♥ Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. Bertolt Brecht

♥ Sık ve çok gülmek; zeki insanların saygısını ve çocukların sevgisini, şefkatini kazanmak; dürüst eleştirilerin taktirine layık olmak ve yanlış arkadaşların ihanetlerine katlanabilmek; güzelliği taktir edebilmek, başkalarındaki "en iyiyi bulabilmek"; sağlık Ralph Waldo Emerson

♥ Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım. Herman Melville

♥ Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir. Madama de Stael

♥ Aşkın gizemi, ölümün gizeminden daha büyüktür. Oscar Wilde

♥ Niçin hep birlikte barış ve uyum içinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz. Aunius Aurelius Simachus

♥ Aşk hakkında herşey doğru, herşey yanlıştır. Hakkında söylenecek hiçbir şeyin saçma olmadığı tek şey aşktır. Chamfort

2. gamze havva

gamze havva Forum Okuru

Şanssızlık sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  2. sitem sözleri

sitem sözleri

sitem etme aşka derdin sözleri sitem etme aşka derdin şarkı sözleri Seni Sevdim Delice, her Gece Soruyorum Kendime Ya Biterse Diye, Bitsede Sewgin Saygı DuyarIm Gönlüne, üzüLürüm Sana Böyle Sevgili Bulamazsin Bu tarihte!!! Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan BaktI Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde... Okdara Çok Seviyorumki...
  3. Espirili AŞK sözleri

Espirili AŞK sözleri

bill cosby sözleri ilk görüşte aşkı anlıyorumda, ömür boyu birinin suratına bakan iki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. Ben ona baktim, o bana bakti, simdi...
  4. Osmanlı sözleri

Osmanlı sözleri

osmanlıca aşk sözleri osmanlıca sevgi sözleri osmanlı aşk şiirleri osmanlı şiirleri Osmanlı imparatorluğu zamanında tarihe damgasını vuran büyük kişilerin söylemiş olduğu osmanlı sözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum Allahu Teala'nın emirlerine muhalif bir iş işlemeyesin! Bilmediğini şeriat ulemasından sorup anlayasın; iyice bilmeyince bir işe başlamayasın! Sana itaat edenleri hoş tutasın!...
  5. Nankörlük sözleri

Nankörlük sözleri

nankör sözleri nankör sözler nankörlük sözleri nankörlükle ilgili güzel sözler nankörlükle ilgili Hayatta en nefret ettiğim insanların başında nankör insanlar gelir.Nankörlüğe hayatta katlanamam.Sizlere nakörlükle ilgili özlü ve güzel sözleri vermek istiyorum * Duvar yapıldıktan sonra duvarcı unutulur Çin Atasözü * En çirkin, en eski ve en çok bilinen nankörlük, çocukların ailelerine karşı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş