Sararan beyaz deri hangi deterjan ile temizlenir?

L

Lalezar 11

Forum Okuru
Sararan beyaz deri hangi deterjan ile temizlenir?

Sararan beyaz deri nasıl temizlenir melek kadınlar kulübü sararmış beyaz deri nasıl beyazlatılır forum'da.​

Kızlar mutfak sandalyeleri krem rengi deri kaplama ve 6 yıldır kullandığım için sürekli mutfakta yemek yediğimiz için derileri sarardı bunu nasıl temizleyebilirim beyazlatabilirim? Gerçi renkleri krem rengi ama ilk hale gibi değil çok sararmış durumda mutfakta yemek yaptığım için de belki bunun da etkisi olabilir diye düşünüyorum. Sararan beyaz deri nasıl temizlenir bu konuda yardımcı olursanız sevinirim?

images (16).jpeg

Merhabalar
Sıkça kullanılan zamanla sarabilir özellikle mutfakta kullandığımız için yemeğin kokusunun etkisi ile bile sararma renk değiştirme yaşanabilir sık sık silmek de fayda var mutfaktaki mobilyaları aslında. Tabii bunun temizliğini ne ile yaptığınız da çok önemlidir. Sararan beyaz deri nasıl temizlenir diye soracak olursanız buna kadınların sıkça yaptığı bir yöntemden bahsedebilirim elinde Bir bez alıyorsunuz ve bulaşık makinesinde kullandığınız cilt parlatıcı beze döküp deri ovalayarak temizliyorsunuz. Hatta bunun videosunu da izlemiştim kolay bir şekilde derinin temizlendiğini görebilirsiniz. Verileriniz tekrardan sararmaya başladığında bu şekilde temizleyebilirsiniz verim alacağımızı düşünüyorum.

Sararan şeyler biz ev hanımları olarak pek hoşumuza gitmez bembeyaz kar tanesi gibi görmek isteriz aslında yine aşağıda sizi ilgilendiren bilecek bir konu daha paylaşmak isterim sizinle dilerseniz aşağıdaki linkten "sararan perde nasıl yıkanır" konumuza da bir deginebilirsiniz.

Vallahi koltuk temizliği yapıyorlar Facede ne bileyim instagramda önümüze çıkıyorlar. Aslında onların kullandığı malzemeler çok profesyönel. Birine sormuştum nası çıkıyor deri diye de ismini söylemek istememişti. Kullanıyorlar üstüne püskürtüyorlar sonra çekiyorlar ama bu deri. Yani kafanıza göre bir deterjan kullanmayın nihayetinde deri suni şekilde renklendirilmiştir. Bundan dolayı kullanacağınız ağır metal içeren bir deterjan beyazlatır. Dikkat etmek gerekiyor.

EVDE DERİ KOLTUK NASIL TEMİZLENİR BUNU DENEYİN

Gerekenler. bir kalıp sabun özellikle beyaz hacışakir olur ise iyi olur mikrofiber bez lazım bir de bu doğal yöntemi deneyebilirsiniz şu şekilde hazırlayın lütfen.
  • Bir kalıp beyaz hacışakir ya da muadili bir sabun.
  • Bir kap su 1 litre kadar olsun.
  • Kaba sıcak suyu koyun sabunu eritin içinde elinizle karıştırarak.
  • İçine beyaz sirke koyun üç bardak

Bunu deneyin ben de zamanında denedim ve mükemmel sonuç aldım. Tabiki artık deri koltuğum yok lütfen deneyin. Bunu kumaşta da kullanabilirsiniz .

Geri