Sarı Saç Hangi Ten Rengine Yakışır?

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Sarı Saç Hangi Ten Rengine Yakışır?
sarı saç hangi tene yakışır sarı saç kime yakışır kimlere kimlere gider esmer bayana hangi rengi gider
Çoğu bayanda sarı saç tutkusu vardır hiç olmazsa hayatlarında bir kerede olsun saçlarını sarı veya tonlarına boyatmışlardır...Fakat sarı renk herkese yakışmaz peki sarı saç kime yakışır hangi ten rengine gider diyorsanız işte cevabı...

sari-sac-modelleri-1514.jpg

Sarı Saçlar açık ve beyaz tenli kadınlara ve kumral tenli kadınlara daha çok yakışır. Bu konuda Hollywood yıldızlarından örnek verecek olursa Mag Ryan ve Nicole Kidman örnek gösterebiliriz.

meg_ryan2-5779.jpg

Mag ve Nicole Açık tenli insanlar ve Saçları da doğal açık renk olduğu için Ten renklerine ne kadar uyduğunu hepimiz görüyoruz. Makyajsız ve doğal oldukları halde yine de Ten Renkklerine uygun bir saç rengi olduğunu görebiliyoruz. Esmer bir bayana çok açık renk saçları tavsiye etmiyoruz.

nicole_kidman_big-3550.jpg

Özellikle Sarı Saç Rengini, renkli giyinmeyi seven, makyaj yapmaya önem veren kişilerin kullanmasını tavsiye ediyoruz. Genellikle Sarı Saçlar ve Solaryumda aşırı Bronzlaşmış tenleri ülkemizde çok görüyoruz.Koyu ten rengine Sarı saç rengi genellikle çok zıt bir görünüm sergileyebiliyor. Bu da güzel görünmek uğruna elimizde ki güzelliğimizide kaybetmemize neden olabiliyor. Osa daha yumuşak bir geçiş ve daha hafif bir bronzlukla Sarı Saç kişiyi daha hoş ve güzel gösterebilir.Sarı Saçlar çok bakım isteyen saç rengidir. Devamlı bakım ve fön ister. Sarı Saçlar istiyorsanız Saç Bakımına daha çok önem vermelisiniz. Kuaföre hafta da bir kere uğramanız gerekir. Böyle olursa Sarı Saçlar kadar bir kadını hoş seksi ve çekici gösterebilecek başka saç yoktur.

sarı saç açık renk bayanlara yakışıyor gerçekten esmer bayanlarda hiç hoş durmuyor sarı saç makyajlada başka hoş duruyor

ben açık tenlıyım saçlarımı sarı yaptırdım kımı beyendı kımı hıç begenmedı ama ben böyle mutluyum.tabıkı fön çektırınce daha hoş oluyo

benimde gözlerim mavi ve tenim çok açık beyaz saçlarım da kestane rengi lise bttkten sonra kumraldan doğru geçiş yapmayı düşünüyorum yakışıcağını düşünüyorum.d:D

neden yakışmıyor ki bende beyaz tenliyim annem yakışır tayzem yakışmaz diyor ama ben çokı açık rrenk istemiyorum eda edcenin saç rengini istiyorum

Geri