Sarımsak ile saçlarınız da ki beyazlardan kurtulun

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sarımsak ile saçlarınız da ki beyazlardan kurtulun
beyaz saçlara sarımsak beyaz saça sarımsak beyazlayan saçlara saçlardan kurtulmak saclardan kurtulma

Doğar ve büyürüz.Çocukluk güzel bir dönemdi ancak kalıcı değildir.İnsan istese de istemese de büyüyor.Bebeklikten başlarız çocukluk,gençlik derken bir bakmışız ki yaşlanmış tonton bir nide yada tonton bir dede olmuşuz.Bazı insanların bünyesi gereği yaşları normaldir.Ancak saçalrı bembeyazdır.Gören de 60-70 yaşında zanneder.Ama gidin bir de o kişiye sorun.Kişi genç ama saçların da o kadar beyaz var ki kişiye yaşlı bir görünüm verir.Saçınız da ki beyazları kapatmak için mutlaka boya yaptırırsınız.Tabi bu durumdan rahatsız olanlar yaptırır.Ama artık boyaya gerek yok çünkü artık sarmısak var...Buyrunuz..
sarimsak-4798.jpg

Vücudun paratoneri olan sarımsak saçlara da faydalı.Adeta her derde deva olan sarımsağın saçlar üzerindeki etkisi de bilimsel olarak kanıtlandı. Eğer saçlarınızın erken beyazladığını düşünüyorsanız sarımsağı daha düzenli bir şekilde tüketmelisiniz. Düzenli olarak sarımsak tüketenlerin saçlarının daha geç beyazladığını belirten uzmanlar beyaz saçlı kişilerin de sarımsak kullanabileceğinin altını çiziyor. Düzenli kullanım başladığında beyaz saçlar dökülerek yerine gerçek renkteki saçlarınızın çıktığı ispatlanmış durumda. Öte yandan sarımsağın damar sertliği ve kanser gibi hastalıkların önünü kestiği de aklınızın bir köşesinde bulunsun.
beyaz-sac-9415.jpg

Sarmısaktan enfret ederim ama saçlarımız beyazlar ise kesinlikle bu yönteme başvuracağım:):):)Ben yemiyorum ama sizler sarımsak yiyin, sağlıklı kalın.

çok nadir yerim bende çok faydalı gercekten teşekkürler bilgi için ilerde beyazlarsa saçım uygularım belki çok kokar zorda çıkar kokusu

Deliii sende sarımsak yenmez mi :D:D Damak zevkin sıfır üzerinden sıfır canım :D:D Ama faydalı konun ise 100 üzerinden 100 :D:D Thank you:)

ben bu sarımsak olayını cok duydum ama ispatlanmış derken hangi uzman veya hangi merci ispatladı bunu bir link verebilirmisiniz
teşekkürler...

Düzenli kullanım başladığında beyaz saçlar dökülerek yerine gerçek renkteki saçlarınızın çıktığı ispatlanmış durumda.

Bilmiyodum bu çok iyiymiş :)

deneyen ve sonuc alan varmı... ben 2 haftadır deniyorum bazen 2 genelde hergün 1 alıyorum aksam yemeklerin içindekileri saymıyorum ama daha bişey farketmedim

Merhaba düzenli sarımsak tüketerek beyaz saçlarınız üzerinde bir gelişme oldumu?

Annemin saçlarında hiç siyah yoktu kar beyazı saçları vardı , 3 ay her gün aksatmadan sarımsak yuttu , enseden şaşılacak şekilde öne doğru siyah saçlar artmıştı ama sonradan bıraktı tabi devam etseydi siyahlanma devam edecekti diye sanıyorum

Annemin saçlarında hiç siyah yoktu kar beyazı saçları vardı , 3 ay her gün aksatmadan sarımsak yuttu , enseden şaşılacak şekilde öne doğru siyah saçlar artmıştı ama sonradan bıraktı tabi devam etseydi siyahlanma devam edecekti diye sanıyorum

Merhaba cidden faydasını gördünüz mü? Ben 26 yaşındayım nerdeyse yarısından fazlası beyazladı.

Cidden faydası oldu mu? Benim saçlarımın yarısından fazlası beyazladı. Sabah aç karnına yutuordu değil mi?

Geri