Sarışınlar Hakkında

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Sarışınlar Hakkında
sarışınlar, kadınlar, hastalıklar, bilmedikleriniz hakkında bilgi için yazımıza buyrun.


sarışınlar hakkında yeni bir bilgi daha melekler :D:D

California Üniversitesi’nce yapılan araştırmada, sarışın kadınların hırs ve agresiflik konusunda esmer veya kızıl saçlı kadınlara göre önde olduğu görüldü. Yapılan bir araştırma sarışın kadınlarla ilgili ilginç bir özelliği ortaya koydu.
ABD’de California Üniversitesi’nce yapılan bir araştırmaya göre, sarışınlar daha hırslı ve saldırgan oluyor. İşin garibi saçlarını sarıya boyatan kadınlar da doğuştan sarışınlar gibi agresif oluyor…

Milliyet’te de yer alan habere göre, araştırmada farklı fiziksel özelliklere sahip 156 kadın üniversite öğrencisinin davranışı gözlendi. Araştırmanın sonunda olaylar karşısında esmerlerin daha “olumlu” davrandığı görülürken, sarışınların, “savaşa gidelim” havasında oldukları belirlendi. Araştırmada ayrıca, çekici kadınların kontrollerini daha çabuk kaybettiği de görüldü. Uzmanlar, bu etkinin genetik olmadığını vurguluyor.

Zira sarışın olmayan, fakat saçlarını sarıya boyatan kadınların da kısa süre sonra agresifleştiği belirlendi.


 
19bjk03

19bjk03

Yeni Üye
Üye
ilginç...gerçek olabilir çünkü bende aslinda sarisinim ama özel nedenlerle kumral oldum ve gerçekdende önceye göre daha sakinim :utan: demek saç rengi önemliymis tsk..
 

Benzer İçerikler

laetitia
Cevaplar
3
Görüntüleme
3K
jnevin
M
Cevaplar
4
Görüntüleme
3K
Pervin M.
Pervin M.
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
918
M
melegim
Cevaplar
0
Görüntüleme
706
melegim
melegim
Üst