Şark Odası Dekorasyonumuz

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Şark Odası Dekorasyonumuz
bu konu ?ark odas? dekorasyon önerilerine yer vermektedir.

Evimizin en geni? balkonu olan ön balkonumuzu geçti?imiz günler de cam balkon sistemi ile kapat?p oda haline çevirdik. Tamamen fazladan bir oda sahibi olduk ve bu oday? özellikle ikiz bebi?lerimiz çocuklar?m?z ve yak?n arkada?lar?m?zla geçirebilece?imiz ?ekil de dizayn etmek istedik.

E?imle birlikte karar vererek oday? ?ark odas? konumun da dekore etmeye karar verdik. Asl?nda sedir olanlar daha çok ho?umuza gitsede ?u an bebi?ler küçük oldu?u için en az tehlike yaratacak bir ?ekilde oturma alan? yaratmak için ?ilte tak?mlar? bize daha cazip geldi.

Yerleri tamamen hal? kestirip kapatt?k ve hal?lara uygun ?ekilde yer minderleri ve arka s?rt minderleri için uygun renklerde kuma? seçtik.

Perde olay?na gelince asl?nda en içimize sinmeyen taraf da aç?kcas? o oldu çünkü ma?azada ???klar alt?nda gördü?ümüz ve be?endi?imiz renk tamamen bütün olarak yap?ld???n da çok fazla uymad???n? gördük. Biraz can?m?z s?k?lsada can?m?z sa?olsun biraz kullan?p farkl? bir renk yapt?r?r?z ileriye do?ru diye e?imle karar verdik.:D:D

Duvarda gördü?ünüz hal? ve kilimler tamamen antikad?r ve orjinaldir :ehi:Zamanla duvar dekorasyonunun da aksesuar ad?na farkl?l?k yapmak ad?na eklemek istediklerimiz olacak ?u an elimiz de olanlar? de?erlendirdik.

?ark odam?z? yapt?rd???m?z için büyük bir keyif al?yoruz. Çünkü e?imle ve arkada? çevremizle inan?lmaz güzel muhabbetlerimiz bu odada gerçekle?iyor. Oturum ve hareket etme alan? oldukça rahat. Televizyon da koyarak odam?z? daha kullan??l? bir hale getirdik. Umar?m sizler de be?enirsiniz. Sizin de geni? bir balkonunuz varsa ve oturmak için de?erlendiremiyorsan?z cam balkon sistemi ile bir oda haline getirip istedi?iniz ?ekil de dekore ettikten sonra daha kullan??l? bir hale getirebilirsiniz. Biz yapt?k pi?man de?iliz aksine çok mutluyuz bir daha olsa yine yapar?z hahaha

sark%20odamiz1-2cd.jpg

sark%20odamiz2-306.jpg

sark%20odamiz3-90.jpg

sark%20odamiz4-47.jpg

sark%20odamiz5-234.jpg

sark%20odamiz6-6b.jpg

sark%20odamiz7-14b.jpg

sark%20odamiz8-1e.jpg

Mavim mükemmel ötesi bişey bu yaa herzamanki gibi zarif renkler uyum .çok hoş benim renklerim rahatlıkta,konforda cabasıı Mavimm şimdden keyifli yaz akşamları diliyorum

Teşekkür ederim zuzum beğendiğine sevindim:)

Evet bu balkonumuz bayağı genişti :D:D Saol bitanem birgün bakarsın o balkonda sizlerle birlikte muhabbet ederiz belli mi olur:D

Geri