1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkı sözü :)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

şarkı sözü :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  2. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  3. nev yokum şarkı sözü

nev yokum şarkı sözü

nevin seslendirdiği yokum şarkısı ve bu şarkının sözlerini rica ediyorum arsa memnun olurum.
  4. Göksel Rüzgar şarkı sözü

Göksel Rüzgar şarkı sözü

Göksel Rüzgar şarkı sözü arıyorum acaba sizin sitenizde var mı arkadaşlarım. Lütfen benimle de paylaşın.
  5. Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkı Sözleri Gönen Selamla Şarkısı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Selamla adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Özledim çok özledim Uğramadım dağıttığım barlara Nereye gitsen biliyordum Yinede vuramadım kendimi sokaklara Kuşları göçleri dalmışım seyre Seyrine doyulmuyor ah aşk ah aşk Selamla tutuşan kalbin halini yine sen anla Sen anla...

Sayfayı Paylaş