Şarkıcı Rihanna'nın Güzellik Sırlarını Biliyor musunuz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Şarkıcı Rihanna'nın Güzellik Sırlarını Biliyor musunuz?
rihanna güzellik sırları, rihanna güzelliği, rihanna bakım sırları

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın güzelliğini bilmeyen yok herhalde. Barbados'lu güzel şarkıcı sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor ve hayranları tarafından takip ediliyor. Stilinde olduğu gibi güzelliğinde de hayli dikkatli olan "yılın moda ikonu" seçilen Rihanna, özellikle cilt bakımını ihmal etmediğini söyledi...

rihanna.jpg

“Cildimin hassas olduğunu düşündüğüm dönemlerde alkolü tamamen kesip bolca su içiyorum. Geçtiğimiz yıl Chanel’in Couture Koleksiyonu’nun defilesine katıldığım gün jet-lag yaşamıştım ve gerçekten hiç uyuyamamıştım. Defileden bir gece önce bir bardak şarap içtim. Sabah uyandığımda ise cildimin yaşlı ve kötü göründüğünü düşündüm” diyen 25 yaşındaki şarkıcı, cilt sağlığı için yalnızca su içmenin değil, kullandığınız güzellik ürünlerinin de oldukça önemli olduğunu düşünüyor.

Elle dergisinin Amerikan edisyonuna konuşan Rihanna, makyaj yaptığında bir parça fondötenle nemlendirici kremi karıştırarak kullandığını söylüyor. Biraz maskara ve dudak parlatıcısının da muhteşem görünmek için yeterli olduğunu vurguluyor. Ünlü şarkıcı, cildini güneşten korumayı da ihmal etmiyor.

Rihanna, güneşin zararlı ışınlarına karşı ekstra korumalı güneş ürünleri tercih ediyor.

Geri