ŞarkıLar Seni SöyLer..Dilimde Nağme Adın..

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
ŞarkıLar Seni SöyLer..Dilimde Nağme Adın..
Gidince anlıyorum herşeyini özlüyorum,
Tenin benim gibi kokunu içime istiyorum.
Öpünce anlıyorum ben seninle yaşıyorum,
Gün bir'den beri kaç kere vuruluyorum...

Senden uzakta herşeyler eksik sanki bana. Hayallerini görüyorum her baktığım yanda. Gülmüyor yüzüm; kalbimse şu sıralar biraz isyanlarda, Seni istiyor her dakika.Yanımdayken kokunu içime çeke çeke içime işletiyorum seni kanıma. Hücrelerimde sen doluyorsun.Ben ise sen oluyorum. Sen bilmiyorsun. Ben ağlıyorum...
En çokta beni öpmeni özledim, dudaklarımızın kavışmasındaki sihiri ve sana dokunmayı. Öğrendim gecelerde hayallerle avunmayı. Bilmiyorum, yaşanmıyor sensiz pek Sanki her gün daha da çok daha da çok büyüyen bir aşkla bağlıyım sana. Ben demek yarı sen demek...

Birden bire hayatımın tümü oldun.
Gecelerime ay gibi doğdun.
Gidersen bir gün biri üzülür çok.
Adı lazım değil baş harfi ben...

Nasılda girmiştin hayatıma? Her yanına kaplamıştı. Dokunduğum, baktığım her yerde tek sen vardın. Gecelerimde sensiz uyku yoktu. Rüyalarımda, hayallerimde hep yanımdaydın aslında, avuntum oldun hep zor anlarımda. Kendimi dünyanın en şanslı insanı ilan ediyorum sana rastladım ya Düşünüyorum bazen kendi kendime ya giderse... Hayat durur benim için tüm neşemide alır ***ürürürsün, ölürüm. Sakın Gitme! Kahrolurum ben bunu sana söyleyemesemde. Gururumdan gitme, dön diyemesemde....

Festival gibisin katılmak istiyorum.
Önlerden yer kapıp gözünü kalbime bekliyorum.
Asaletinin bedeli çok kölen var belli biri.
Hem biraz deli azdan çokda serseri..
Adı lazım değil baş harfi ben...

Sen hayatımın en büyük eğlencesisin. Seni düşünüpte gülmediğim bir anım yok ki. İşte bu yüzden sen festivalimsin benim. Hayatımın rengi, neşe kaynağımsın..Bende bu festivalde en ön sıradaki müdavim izleyiciyim. En büyük tezavhüratçınım. Hani şunu en önde tezavhürat yapanlardan. Senin apayrı bir yanın var.Hani kutup yıldızı bütün yıldızlardan ayrıdır, dikkat çeker ya. Sende öylesin, tüm insanlardan farklısın. Sana hayran olmayan yok ki.Fakat en büyük hayranın, en tutkunun olan özel biri var. Onun sevgidi herkesten üstün bir sevgi. O kim mi?Adı Lazım değil,Baş harfi ben....

Geri