1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

izmir yöresinin şarkılarından başkayörelerin şarkıları bu sitede varmı

şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hacker Şarkıları

Hacker Şarkıları

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık geri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) msn imi çaldın biliyorum çok ***esin biliyorum bende seni hackliyorum biraz sabreeet o geceler geçmez bensiz titretiyorsun sessiz sessiz msn deyim ama virüssüz biraz sabreet (o şimdi asker) kaderimde bu...
  2. Konuşan Şarkılar

Konuşan Şarkılar

şarkılarla diyalog Konuşan albümler çıktı artık bunlar satıyo bizde sizlere bir kaç örnegini sunuyoruzzzz yildiz tilbe- seni o sanmistim hande yener - uzgunum o kadin ben degilim celik - afedersin izel - eyvallah berksan - opuselim mi petek dincoz- git isine kenan dogulu- bir kereden hicbirsey olmaz gulben ergen- kandiramazsin beni celik - benimle evlenir misin kayahan - neden...
  3. Resimlerde şarkılar.....

Resimlerde şarkılar.....

resimlerde şarkılar aşkım Tuğba Özerk Yıkıldı Duvarlarım Küçücük bir söz bile söylemedin Acım vardı hiçbir şey demedin Gittin anlamsız kaldı gecelerim Önümde sorular ve alışkanlıklar Söz, söz tutulmak için verilirmiş sevgilim Vazgeçtin işte benden ve bu şehirden neyleyim Yıkıldı duvarlarım Önümde binlerce insan Aşkım bir hiç Sonu yerle yeksan Yıkıldım derin...
  4. sevdiğimiz şarkılar

sevdiğimiz şarkılar

melekler sizlerden en çok sevdiniz şarkıları paylaşmanızı istiyorum

Sayfayı Paylaş