gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Şaşırtıcı Benzerlik

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

şaşırtıcı benzerlik oyunu [​IMG]

Şaşırtıcı Benzerlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik benzerlikler

komik benzerlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. inanılmaz benzerlik.....

inanılmaz benzerlik.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Şaşırtıcı matematik..

Şaşırtıcı matematik..

şaşırtıcı matematik şaşırtıcı matematik oyunları ile ilgili bilgiler şaşırtan Valla bana ilginç geldi hangi konuya ekliyecegimi bilemedim şaşırtım doğrusu; 1 x 8 + 1 = 9 12 x 8 + 2 = 98 123 x 8 + 3 = 987 1234 x 8 + 4 = 9876 12345 x 8 + 5 = 98765 123456 x 8 + 6 = 987654 1234567 x 8 + 7 = 9876543 12345678 x 8 + 8 = 98765432 123456789 x 8 + 9 = 987654321 ilk ve son sutunları toplayalım;...
  4. Nebahat Çehre- Evrim Alasya'nın Şaşırtıcı Benzerliği

Nebahat Çehre- Evrim Alasya'nın Şaşırtıcı Benzerliği

muhteşem yüzyıl haberleri nebahat çehre haberleri Geçtiğimiz bölümde Muhteşem Yüzyıl dizisini izleyenler farketmiştir melekler. Dizinin bir bölümünde başrolda ki tüm karakterlerin gençlikleri ekrana gelmişti. Dizi yapımcılarının genç oyuncularla ana oyuncular arasında ki müthiş benzerlikleri izleyiciye parmak ısırttı. Haberin detaylarına geçiyoruz.. 'Evrim’e bakınca...' Muhteşem Yüzyıl’ın...

Sayfayı Paylaş