1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Say ki bu kadın gitti masal bitti

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  Senin ki sesin rüzgar varlığın hayal renklerin uçuk ve tebessümlerin kaçamaktı. Küçük bir hıçkırıktın gecemin sessizliğine damlayan. Sen ki yaşanılmaya çalışılan bir düş yangını.
  Çek gemilerini benim sularımdan

  Bütün kıyıları kurşunlamış bütün suları bıçaklanmış bir denizdeyim.
  Rengine rehnedilmiş bir gece giydiriyorum üstüme.

  Şakacı bir sitem iliştiriyorum usulca yokluğuna.

  Bir bilsen aklımdakini! Sustumsa alıngan bir cümlenin kahrını düğümlemeyesin diye.

  Sen ki ilk vazgeçemeyişim ilk kıskançlığım ilk ömrüme yazdığım uzaklardan sevdalandığım kızdığım affetmediğim affedemediğim. Olmayacak bir duaya amin demek gibi sevdiğim hep geç kaldığım.

  Saatini şaşırmış dönüşlerin bir anlamı yok. Şimdi sen geç kaldın.

  Say ki bu kadın gidiyor karanlığın ve kalabalığın zifirine savurmuş yüreğini

  Aklında hep cehennem ateş yalan ayaklarında bir eşkıya sessizliği yüreğinde ihanetin fısıltıları olan bir adam sevdim ben. Bir intihar cesaretiydi bomboş varlığına dopdolu varlığına tutulmak. Sevdikçe bir yıkımı çoğaltıyordum içimde darağacı lezzetinde .

  Say ki bu kadın gidiyor ayrılığın izini sessizliğe gürültüsünü yüreğine savurmuş.

  Yağmurda yağıyordu ölüm kadar sevdiğim senden giderken ve ben tıpkı ölüm gibi haklıysam ve ölüm gibi gidiyorsam ve sen ölüm kadar acımasızsan anladım ve ilk durakta indim aşkından.

  Say ki bu kadın gidiyor aklı şaşmış yollarının ıssızlığın orta yerine demirlemiş yüreğini.

  Senin ki sesin rüzgar varlığın hayal renklerin uçuk ve tebessümlerin kaçamaktı. Küçük bir hıçkırıktın gecemin sessizliğine damlayan. Sen ki yaşanılmaya çalışılan bir düş yangını.

  Çek gemilerini benim sularımdan

  Say ki bu kadın gidiyor gölgelerinden sıyrılıp yol yordam bilmez düşlerini adımlıyor.

  Sen ki mavi bir abdest alıp tesbihi eksik gecelerimde içimde namaza duran sevdam. Sen ki bütün yansımana günah duygusu bulaştıran adam. Ben ki hiçliğe açılan kapının eşiğinden gitmeye geç kalmış kadın.

  Say ki bu kadın gitti masal bitti.

   
Say ki bu kadın gitti masal bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sen Gittin Masal Bitti

  Sen Gittin Masal Bitti

  Sen Gittin Masal Bitti Sen gittin evimin adresi, kapımın zili gitti Sen gittin sazımin teli, kuşumun dili gitti yangınlar düştü yüreğime, ıssızlaştı şehir sokaklara hüzün yağdı, gözlerime yağmur kapandı üstüme kapılar, ben kapandım içime günlerce haftalarca ağladım kırık bir ağaç dalında,öksüz bir kuş gibi kaldım Sen gittin hazanlar başladı ömrümde yaprağa duran ağaçlarım gitti...
 2. Bitti Masal... Bitmeliydi Belki...

  Bitti Masal... Bitmeliydi Belki...

  . Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 700x635 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Yollarda buluyorum adımı. Boğazımda düğümlenmiyor artık sözcüklerim. Korkmuyorum da üstelik yazmaktan, yaşamaktan, ağlamaktan... Önadına masal bezenmiş bir cinneti yazarken satırlarıma, kaç söz iyi gelebilirdi ki sen diye büyüyen yaralarıma? Gerçeklerle büyüyen dünyama bir yalan düştüğünde yırtıp atılmalı mıydı?...
 3. Dizi Bitti Sakallar Gitti!

  Dizi Bitti Sakallar Gitti!

  mehmet akif alakurt, mehmet akif alakurt haberleri, mehmet akif alakurt fatih dizisi Sevgili melekler, Fatih dizisinin reyting canavarına kurban ederek yayaından çekilmesinin ardından, dizinin başrol oyuncusu Mehmet Akif Alakurt'un binbir emekle uzayan sakalları da kesildi gitti. Fatih dizisinin bitmesiyle sakallarını kestiren ünlü oyuncu, Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni'yi canlandıran oyuncu...

Sayfayı Paylaş