Etiketler:
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Saydam Kapı Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bildiğimiz gibi kapılar genellikle ahşaptan ya da metalden olur. Bu sanki kalıplaşmış gibidir. Ancak şimdi yeni nesil kapılar çok daha değişik. Camlar ve da saydamlar. Oldukça hoş bence. [​IMG]

KeLeBeK's bunu beğendi.
  2. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emegıne saglıkk canmm oldukca degışıkk

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Gerçekten ilginçler ama güzel tşkler canım emeklerine sağlık...

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    adminem çok beğendim:)emeğine saplık:)

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] buna bayıldım çok güzel yaa (=

bende sıradan kapılardan sıkıldım :S

Saydam Kapı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun Lütfen örgüden yapılmışlara daha bi dikkatli bakın kızlar yıkayın kullanın eskiyene kadar kullanın evladınıza eşinize dostunuza arkadaşlarınıza verin. Özellikle pazarlarda el işlerini yaparak satıp para kazanmak isteyen kadınlara yardım için mutlaka ama mutlaka alın....
  2. Kapı modelleri 2010

Kapı modelleri 2010

kapı modelleri 2010 2010 kapı modelleri modern okul kap En yeni ve modern kapı modellerini sizlerle paylaşıyorum
  3. Ajanda kapı modeli

Ajanda kapı modeli

Kapı modelleri Ajanda modeli Unutkanlık sorununuz var mı? bilmiyorum ama benim gerçekten çok var. Bir çok şeyi unutuyorum. Zihin yorgunluğu sanırım. Bu ajanda kapıda benim gibi unutkan melekler için. 7 gün için 7 hahta ayrılmış. Kara tahtagib itebeşirle yazıp silgiyle siliyoruz. Her hafta o hafta yapılacakalrı gün gün yazıyoruz. Sonra silip yeni haftaya geçiyoruz.
  4. Yaratıcı sürgülü kapı modeli

Yaratıcı sürgülü kapı modeli

Kapı modelleri Sürgülü kapı modelleri Özellikle dar mekanlarda yer kazanımı için kullanışıoan sürgülü kapı modellerinde de yaratıcılık konuşturan tasarımcılar bu basit mekanızmalı kapıda kapı tokmağı da bulunmuyor. Kilit te bulunmayan kapı bu özelliği ile dejavantaj sağlıyor.
  5. 2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

Çocukların yaşam alanları her zaman en özel dekore ettiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Odalarda kullandığınız kapı süsleri kız ve erkek bebek tercihine göre pembe ve mavi renk tercihleri ile oluşturulan süslerle kapılardaki yerlerini almaktadır. Kapı süsü tercihinizde kız ve erkek bebek resim profillerinden tutun da leylek, kalp, çiçek figürü gibi pek çok farklı resim imgeleri yer...

Sayfayı Paylaş