1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Scalar Energy Kolyesinin Faydaları

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ginseng kolyesi jinsing kolye ginseng kolye quantum faydaları kuantum kolyesinin faydaları Bir çok ünlünün tercihi olan Scalar Energy Kolyesi, yaşam kalitesini arttırıyor ve hayata daha enerjik - zindelik veriyor Melek'lerim.

  Scalar Energy Kolyesinin diğer faydalarını ve ne işe yaradığı hakkında ki detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz Melek'ler:)

  < Konu Resmi..>


  Scalar Energy Kolyesi sağlık, zindelik ve enerji veren günlük hayatta ve içinde bulunduğumuz olumsuz teknolojik şartlar içinde bio enerji alanımızı elektromanyetik etkilere karşı koruyan, yaşam ve sağlık kalitemizi yükseltip iyileştiren skaler bir kolyedir. Volkanik lavlar ve zengin yeraltı minarallerinin yüksek ısıda işlenmesi ile birleştirilmiş, seramik bazlı ve ileri kuantum teknolojisiyle üretilmiş herhangi bir manyetizma ve mıknatıslık özelliği olmayan yüzde yüz doğal bir enerji kolyesidir
  Scalar Energy Kolyesi prensip olarak 2 farklı işlevi vardır.

  * İlki, negatif iyon teknolojisiyle Bio Enerji alanımızı bir kalkan gibi koruma altına almasıdır. * İkinci işlevi de %70′i su olan vücudumuza detoks özelliği sağlayarak hücre yenilenmesini arttırmak ve vücudumuzun toksinlerden temizlenmesini sağlamaktır.
  Scalar Energy Kolyesinin yararları nelerdir?
  * Bedenin Bio-Enerjik alanını elektro-manyetik etkilere karşı korur.
  * Kan dolaşımını düzenler.
  * Bağışıklık Sistemini güçlendirir.
  * Bedensel direnci ve fiziksel esnekliği arttırır.
  *Sindirim sistemindeki aksaklıkların tedavisine yardımcı olur.
  * Migren krizlerini ve baş ağrılarını ciddi şekilde hafifletir ve ağrı şiddetini azaltır.
  * Bedensel enerjiyi ve zindeliği arttırır.
  * Bayanların regl ağrılarını azaltır.
  * Bedensel ağrıları ve kas tutulmalarını engeller.
  * Detoks oluşumunu destekler.
  * Yaşlanma etkilerini geciktirir.
  * Kanser hücreleriyle mücadeleye yardımcı olur.
  * Odaklanma,dikkat ve konsantrasyonu arttırır.
  * Bedensel uyum ve dengeyi geri kazandırır.
  < Konu Resmi..>  Scalar Kolyesini Kullanan Ünlüler

  Ebru Şallı
  Sporla içiçe yaşadığım için bio enerjisi yüksek ve güçlü bir beden tercih ediyorum. Bu yüzden Scalar Energy kolyesini takamadığım zamanlarda bile yanımdan hiç eksik etmiyorum.

  Pınar Altuğ
  İçtiğim suyun kalitesi benim için çok önemli. Scalar Energy kolyesini içtiğim suyu iyonize etmek için kullanıyorum. Böylelikle hem daha sağlıklı oluyorum hem de vücuduma detoks etkisi sağlamış oluyorum.

  Didem Uzel
  Amerika’da yaşamaya başladığım dönemde Scalar Energy kolyesini keşfetmiştim. Bedensel direnci arttırdığını görünce yanımdan ayırmamaya karar verdim.
  Dünyada olduğu kadar ülkemizde de birçok ünlü bu mucizevi kolyeyi keşfedip aktif şekilde kullanmaya başlamıştır.


   
Scalar Energy Kolyesinin Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kolyeler

  Kolyeler

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
 2. kolye

  kolye

  Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...
 3. Kolyeler ve kolye uçları

  Kolyeler ve kolye uçları

  en güzel kolye uçları Boş gerdana takılabilecek en güzel kolyeler. Altın,beyaz altın ve gümüş hepsi bir arada...

Sayfayı Paylaş