1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Scena d'uno japon gelinlik koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

japon gelinlikleri
    JAPONLARIN KIYAFETLERİNİ KOMBİNLERİNİ ÇOĞUMUZ BEĞENEREK TAKİP EDİYORUZ PEKİ GELİNLİKLERİ NİŞANLIKLARI NASIL OLUR DİYE MERAK ETTİNİZ Mİ ?
    ŞÜPHESİZ TAHMİN ETTİĞİNİZ GİBİ ONLARDA HARİKALAR BU KOLEKSİYONLA DA BUNU KANITLAYABİLİRİZ İŞTE SÜPER KOLEKSİYONUYLA SCENA D'UNO

Scena d'uno japon gelinlik koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Dünyada ünlü gelinlik markası Eve of Milady'nın 2011 gelinleri için hazırladığı birbinden şık gelinlik modelleri.. Genellikle straplez modellerden oluşan gelinlikler 2011 yazında gelin olmak straplez gelinlik giymek isteyen gelin adayları için :tik:
  2. SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız... Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:
  3. Carolina Herrera 2012 Gelinlik Koleksiyonu

Carolina Herrera 2012 Gelinlik Koleksiyonu

carolina herrera gelinlik carolina herrera, 2012, gelinlik koleksiyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Carolina Herrera gelinliklerinin 2012 koleksiyonu görücüye çıktı.Biz de sizler için birkaç model seçtik.Bakalım beğenecek misiniz? Bu gelinlikte ipek ve tafta çiçek işlemeler göz alıyor melekler... Straplez gelinliklerde dantel,antika...
  4. 2013 Pronovias Gelinlik Glamour Koleksiyonu

2013 Pronovias Gelinlik Glamour Koleksiyonu

Bu konu; 2013 Pronovias Gelinlik Glamour Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında nikah masasına oturmayı düşünen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yine şahane bir gelinlik koleksiyonuyla daha sizlerleyiz. Pronovias Gelinliğin 2013 sezonu için hazırladığı koleksiyonlar olan Manuel, Mota ve Costura‘dan sonra sizleri Glamour Koleksiyonu ile tanıştırmak...
  5. 2013 Pronovias Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

2013 Pronovias Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

Bu sayfa; 2013 Pronovias Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü gelinlik markası Pronovias 2013 sonbahar gelinlik tasarımını tanıttı. Romantik danteller ve uzun kuyrukların göze çarptığı koleksiyonda kısa etekli gelinliklere de rastlamak mümkün. Buradan da anlaşıldığı gibi her zevke hitap eden harika bir koleksiyona imzasını atan Pronovias...

Sayfayı Paylaş