1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Scena d'uno japon gelinlik koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

japon gelinlikleri
    JAPONLARIN KIYAFETLERİNİ KOMBİNLERİNİ ÇOĞUMUZ BEĞENEREK TAKİP EDİYORUZ PEKİ GELİNLİKLERİ NİŞANLIKLARI NASIL OLUR DİYE MERAK ETTİNİZ Mİ ? ŞÜPHESİZ TAHMİN ETTİĞİNİZ GİBİ ONLARDA HARİKALAR BU KOLEKSİYONLA DA BUNU KANITLAYABİLİRİZ İŞTE SÜPER KOLEKSİYONUYLA SCENA D'UNO

Scena d'uno japon gelinlik koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akay Gelinlik, 2008 yaz koleksiyonu

Akay Gelinlik, 2008 yaz koleksiyonu

akay gelinlik 2008 akay gelinlik 2008 koleksiyonu modelleri modelleri Akay Gelinlik, 2008 yaz koleksiyonunu 4 ayrı konseptte birleştirdi. Akay’ın, "Exclusive" koleksiyonu, kişiye özel ürünlerin ve özel tasarımların yer aldığı, adeta ihtişamın ve lüksün bir göstergesi… Akay’ın; kabarık, birçok alternatif yaka ve kumaş seçeneklerine sahip "Classics" koleksiyonu da, klasik...
  2. Monique Lhuillier 2010 gelinlik koleksiyonu

Monique Lhuillier 2010 gelinlik koleksiyonu

monique lhuillier gelinlik gelinlik koleksiyonları Gelinlik firmaları yeni sezonun modasına şimdiden kendi taraflarında tüm hazırlıklarını bitirip modellerini değişik defilelerle tanıtmaya başladılar bile Sezonun yeni gelinlik modellerinde ilk göze çarpan kumaşların kalitesi dantelin zerafeti ve işlemelerin ön planda olması göze batıyor Zarif ve hoş modellerle ürünlerini tanıtan gelinlik...
  3. SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız... Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:
  4. White One Gelinlik Koleksiyonu

White One Gelinlik Koleksiyonu

white gelinlik white one White One 2011 Gelinlik Koleksiyonu karşınızda melekler...Oldukça sade ve aynı zamanda şık olan gelinlik modelleri klasik kabarık gelinliklerden hoşlanan gelin adaylarının pek tercih etmeyeceği türden... White One Gelinlik Koleksiyonuyla sizleri başbaşa bırakıyorum :tik:
  5. Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

2011 gelinlik modelleri 2011 modelleri modası koleksiyonu hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Augusta Jones‘ta o kadar çok çeşitte gelinlik modelleri var ki biz en güzelini seçmede karar veremedik. Sade şıklık isteyenler için oldukça fazla alternatif sunuyor. Koleksiyonda özellikle dantel detaylı gelinlikler göz dolduruyor. Bu şık gelinlikleri harika gelin ayakkabıları, duvaklar ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş