Sea34 arkadaşımız için dualarınızı bekliyoruz

canım arkadaşım ilk öncelikle cok geçmiş olsun rabbimden sana acil şifa vermesini ve dilerimki senin için göz acıp kapayıncaya kadar gecer bir an önce aramıza dönmen ümidiyle seni cok seven arkadaşların inanıyomki hiçbirşeyin kalmıcam rabbim sana acil şifa verir inşallah :):gathering: seninle sohbet etmeyi özledik cabuk gel bekletme bizleri :çapkın: yuqsa:çapkın: anladın sen onu hahaha

Tekrarr geçmiş olsun sea cımm allah acil şifalar versin tatlımm . çabuk iyileşir yine bize katılırsın inşallah cnm seni seviyoruz dualarımız seninleeee öpüyorum...

Rabbim yardımcın olsun en kısa zamanda sağlığına kavşursun inş.

Çok geçmiş olsun tatlım :)

kızlar hepinize çok eşekkür ederim.cuma günü ameliyatım oldu fakat sol tüpüm işlew görmediği için sıwı birikimiş.bu sıvı ilerde gebelik durumu halinde bebeğin düşmesine yol açacağı için sıvı da temizlendi ama işlew görmeyen tüp tekrar sıwı birikimine yol açacağı için sol tüpüm bağlandı :cry: :cry: :cry: artık şansımızı tek tüple deniyecez rahim de de ufak sorunlar war.6 ay sonra bebeğimiz olmazsa tüp bebek önerdi doktorumuz.tekrar hepinize dualarınız için çok teşekkür ediyorum...

kızlar hepinize çok eşekkür ederim.cuma günü ameliyatım oldu fakat sol tüpüm işlew görmediği için sıwı birikimiş.bu sıvı ilerde gebelik durumu halinde bebeğin düşmesine yol açacağı için sıvı da temizlendi ama işlew görmeyen tüp tekrar sıwı birikimine yol açacağı için sol tüpüm bağlandı :cry: :cry: :cry: artık şansımızı tek tüple deniyecez rahim de de ufak sorunlar war.6 ay sonra bebeğimiz olmazsa tüp bebek önerdi doktorumuz.tekrar hepinize dualarınız için çok teşekkür ediyorum...

canımm moralini hiç bozma en azından gebeliğe engel bir durumdan kurtulmuş oldun...seninle de konuşmuştuk bende de aynı durum var. ben de ameliyat

olucam..nasılsın şimdi.ağrın var mı... nasıl geçti operasyon

canımm moralini hiç bozma en azından gebeliğe engel bir durumdan kurtulmuş oldun...seninle de konuşmuştuk bende de aynı durum var. ben de ameliyat

cnm gebeliğie neyn engel olduğunu zaten anlamadım ki.doktor tek tüple gebe kalabilirrsin dedi ama rahimde ufak tefek sorunlar war olmazsa 6 ay sonra tüp bebek dedi.o an canımın acısıyla hiç bişi soramadım doktora ama önümüzdeki cuma kontrolüm war.o zman her şeyi tek tek sorucam.ona göre tam olarak bilgi wericem size.ağrım biraz war.dikiş yerlerim de hafif batmalar we ameliyathane soğuk olduğu için sırtım we göğüs kafesim ağrıyor.yani öle söylendiği kadar da kolay bişe değil.rabbim beterinden korusun.Allahım dert werip derman aratmasın kimseye..

Geri