Sebepsizce ayrılan yengeç burcu erkeği geri döner mi?

S

Slnbyrk

Forum Okuru
Sebepsizce ayrılan yengeç burcu erkeği geri döner mi?
Kızlar meraba 1 buçuk aya yakındır görüştüğüm yengeç burcu sevgilim herşey yolundayken birden bire bazı sorunları olduğu için önce soğuk cevaplar verdi sonra hiç aramadi. Seninle ilgisi yok hayattan soğudum diyordu. Önceden plan yaptığımız halde bulunduğu şehire gittiğimde bile görüşelim demedi bende sinirlenip sildim heryerden. Aramayacağım hiç. 20 gün oldu. Sizce geri döner mi?

Yengeç burcu erkeği çok duygusal bir yapıya sahiptir. Kin tutma gibi bir özellikleri yoktur. Sevgi anlamında size hala bir şeyler hissediyorsave aranızda olumsuz bir durum olmadıysa dönme ihtimali vardır.

Ben burçlara inanmıyorum.Bir çok insan burç yorumuna göre hayatını idame ediyor çok saçma. Böyle sevgilim dönecekmi dönmeyecekmi diye düşünmektense sevgilinizi arayıp sorun . Dönerse sizin dönmezse Allahından bulsun beaa.

Kızlar meraba 1 buçuk aya yakındır görüştüğüm yengeç burcu sevgilim herşey yolundayken birden bire bazı sorunları olduğu için önce soğuk cevaplar verdi sonra hiç aramadi. Seninle ilgisi yok hayattan soğudum diyordu. Önceden plan yaptığımız halde bulunduğu şehire gittiğimde bile görüşelim demedi bende sinirlenip sildim heryerden. Aramayacağım hiç. 20 gün oldu. Sizce geri döner mi?

Anlattigin hikayenin birebir aynisini yasadim, 1 aydir konusmuyoruz ve bana cevap bile vermedi bu surecte. Geri döndü mü? Çok merak ettim.

Anlattigin hikayenin birebir aynisini yasadim, 1 aydir konusmuyoruz ve bana cevap bile vermedi bu surecte. Geri döndü mü? Çok merak ettim.
Bire bir aynı şeyi yaşadım.ne biri üç kere geri döndü her seferinde ayrılan tarafım.Geri dönmesini istmiyorum ama bi şekilde geri dönüp beni ikna etmeyi başarıyo ama gerçekten bu sondu. Bu erkeklerle uğraşılmaz.Çooook dengesizler.Akıl sağlığı için uzak durun.

Geri