1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Aşk

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

toprağın altında sarmaş dolaş köklerle bağlanmışız birbirimize
    cennet gibi biryerlerde
    kader varsa benimki bu olsun
    aşk masalsa gerçek olsun
    aşk..
    bağlanmış kökler gibi
    hayat veren toprak gibi
    tüm anneler gibi güçlü olsun
    camdan sızan güneş gibi
    gökte yıldızlar gibi
    dolu hayatlar gibi sonsuz olsun

toprağın üstünde
    yanyana duran çiçeklerde
    sarılmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde
    kader varsa benimki bu olsun
    aşk masalsa gerçek olsun
    aşk..
    bağlanmış kökler gibi
    hayat veren toprak gibi
    camdan sızan güneş gibi
    gökte yıldızlar gibi
    dolu hayatlar gibi sonsuz olsun...

toprağın altında
    toprağın üstünde
    hatıralarımda,rüyalarda
    aşk...
    bağlanmış kökler gibi
    hayat veren toprak gibi
    camdan sızan güneş gibi
    gökte yıldızlar gibi
    dolu hayatlar gibi sonsuz olsun...

Şebnem Ferah - Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Bugün

Şebnem Ferah - Bugün

Bugün resmine dokundum ben , Öptüm yine yine. Zaman ağır ol henüz erken, Demek için güle gülee. Sesini özledim , Özledim çok. Haberim yok , Durmuş dünya niye Seninle birlikte kaybolanları, Arıyorum başka şeylerde. Aşk şarkısı değil bu, geldi içimden . Gülümse bir kez benim için eğer duyuyorsan. Nehrim ol gel ak yine, Kelebek ol gel uç yine , Çiçeğim ol gel aç yine, Rüzgar oool...
  2. Şebnem Ferah - Bir Ben

Şebnem Ferah - Bir Ben

(Şebnem Ferah-Ogün Sanlısoy) Huzur desen huzur verir bu macera uzun değil dışarda bir oyun döner kazanmayan küçümsenir kusursuz insan olmuyor göz yaşları durulmuyor bi yerde bir ışık söner düşünmeden uyulmuyor Dönüp dolaştım hep aynı yerlerde neden nasıl niye benzerim nerde Bir ben kaldıysam düşünüp duran bir ben kaldıysam üzülüp duran Nakarat bir ben....
  3. Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Bu akşam sanki hiç ayrılmamışız gibi Hissetmek istedim En sevdiğin kot pantolonumla En sevdiğin lacivert tişörtümü giydim Güzel bir akşam yemeği hazırladım Beraber aldığımız mumları yaktım Şarap açtım bir sana bir bana İki kadeh çıkardım Sevgilim ve dostum babam oğlum Arkadaşım aşkım herşeyimdin sen Çok zaman geçti gitti ikimizden Özür dilerim seni üzdüysem Sadece dinle hiçbir şey...
  4. Şebnem Ferah - Anlasana

Şebnem Ferah - Anlasana

Kendimi esir aldim Çalmadi yine telefonlar Alisirim sanmistim Yüregimde sancim var Gel etme nazli günes Sensin gönlüme es Beni biraz anlasana Ölürüm askina yar Ölürüm diyar diyar Beni biraz anlasana Ooo saril bana Beni biraz anlasana
  5. Şebnem Ferah Tabları

Şebnem Ferah Tabları

Ay Işığı Şebnem Ferah Em C Ay ışığına vuruldum ben Em C Çok uzaklarda olsa da Em C Sonumuzu bile bile seviştim ben Em C Artık gece hiç olmasa da Em C Ay ışığına vuruldum ben Em C Başka dünyaya yansa da Em C Çok zor geçen günün ardından uyurken ben Em C Odam hep ışıksız kalmışsa da Am Bu ev artık yuva değil C D Em Bütün eşyalar üst üste terketmeden önce Çakıl Taşları Şebnem Ferah...

Sayfayı Paylaş