1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - İyi Gün Dostlarım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüyam iyigün hangi gün hangi an üzülsem ağlasam
    halime güldünüz
    ne yapsam ne etsem olmadı anlayan
    aşkı çok gördünüz

çekilin yanımdan gelmeyin üstüme
    iyi gün dostlarım tutmayın elimden

hangi gün hangi an bir omuz arasam
    uzakta oldunuz
    ne yapsam ne etsem olmadı anlayan
    dostluğu çok gördünüz

çekilin yanımdan gelmeyin üstüme
    iyi gün dostlarım tutmayın elimden

Şebnem Ferah - İyi Gün Dostlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Bu akşam sanki hiç ayrılmamışız gibi Hissetmek istedim En sevdiğin kot pantolonumla En sevdiğin lacivert tişörtümü giydim Güzel bir akşam yemeği hazırladım Beraber aldığımız mumları yaktım Şarap açtım bir sana bir bana İki kadeh çıkardım Sevgilim ve dostum babam oğlum Arkadaşım aşkım herşeyimdin sen Çok zaman geçti gitti ikimizden Özür dilerim seni üzdüysem Sadece dinle hiçbir şey...
  2. Şebnem Ferah - Aşk

Şebnem Ferah - Aşk

toprağın altında sarmaş dolaş köklerle bağlanmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader varsa benimki bu olsun aşk masalsa gerçek olsun aşk.. bağlanmış kökler gibi hayat veren toprak gibi tüm anneler gibi güçlü olsun camdan sızan güneş gibi gökte yıldızlar gibi dolu hayatlar gibi sonsuz olsun toprağın üstünde yanyana duran çiçeklerde sarılmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader...
  3. Şebnem Ferah - Anlasana

Şebnem Ferah - Anlasana

Kendimi esir aldim Çalmadi yine telefonlar Alisirim sanmistim Yüregimde sancim var Gel etme nazli günes Sensin gönlüme es Beni biraz anlasana Ölürüm askina yar Ölürüm diyar diyar Beni biraz anlasana Ooo saril bana Beni biraz anlasana
  4. Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Am F Toprağın Altında Am F Sarmaş Dolaş Köklerle Am F Bağlanmışız Birbirimize Am F Cennet Gibi Bir Yerlerde E Am Kader Varsa Benimki Bu Olsun E F Aşk Masalsa Gerçek Olsun Aşk Am Bağlanmış Kökler Gibi F Hayat Veren Toprak Gibi Am F Tüm Anneler Gibi Güçlü Olsun Am Camdan Sızan Güneş Gibi F Gökte Yıldızlar Gibi Am F Dolu Hayatlar Gibi Sonsuz Olsun Am F Am F Sonsuz Olsun...
  5. Şebnem Ferah Tabları

Şebnem Ferah Tabları

Ay Işığı Şebnem Ferah Em C Ay ışığına vuruldum ben Em C Çok uzaklarda olsa da Em C Sonumuzu bile bile seviştim ben Em C Artık gece hiç olmasa da Em C Ay ışığına vuruldum ben Em C Başka dünyaya yansa da Em C Çok zor geçen günün ardından uyurken ben Em C Odam hep ışıksız kalmışsa da Am Bu ev artık yuva değil C D Em Bütün eşyalar üst üste terketmeden önce Çakıl Taşları Şebnem Ferah...

Sayfayı Paylaş