Şebnem Ferah "Od" Albüm Tanıtımı

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Şebnem Ferah "Od" Albüm Tanıtımı
şebnem ferah şebnem ferah yeni albüm 2013 şebnem ferah od

Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Şebnem Ferah, 10 şarkıdan oluşan yeni albümü "Od"u, 9 Mayıs'ta (yarın) Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya çıkarıyor. İşte albümde bulunan şarkılar..

< Konu Resmi..>

Kalbim Mezar
Söz & Müzik: Şebnem Ferah

Birileri Var Söz & Müzik: Şebnem Ferah
Od
Savaş Boyası
Bin Yıldır
Ya Hep Ya Hiç
Utangaç
Yarım
Girdap
Çok Yorgunum
Söz: Nazım Hikmet Müzik: Cem Karaca

Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Şebnem Ferah- Korkarak Yaşıyorsan Şebnem Ferah- Korkarak Yaşıyorsan
Öyle bir hayat yaşadım ki Cenneti de gördüm Cehennemide Öyle bir aşk yaşadım ki Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de Bazıları seyrederken hayatı en önden Kendime bir sahne buldum oynadım Öyle bir rol vermişler ki Okudum okudum anlamadım...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013 Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013
vodafone freezone konserleri 2013 teoman konseri 2013 şebnem ferah konseri 2013 Sevgili melekler, Vodafone Freezone gençlerin sevgilisi iki güçlü sesi sevenleriyle buluşturuyor. Şebnem Ferah ve Teoman üçer konserlerinin yanı sıra...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0
Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir
Daha fazla şarkı sözü paylaşmalısınız çok az veri var sevmeden geçer zaman şarkı sözlerini görmek istiyoruz!!!!!!
Soru-Cevap 1
Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri
Şebnem Ferah Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim Şebnem Ferah hayranları için , şarkıcının Günaydın Sevgilim adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş
sebnem ferah, haberleri, annesi vefat etti, zor günler geçiriyor, konserleri iptal mi hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Hanımlar Allah kolaylık versin. Bu acı hiç bir acıya...
Magazin 0