gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Vazgeçtim Dünyadan

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nerde sözler of nerde yüreğim ben de sevdim of sevmedi bilenim
    ver elini sonsuza
    al beni dünyadan of kalmadı sevenim

yürekler alınmaz pulla parayla
    kim yenmiş kaderi duayla

gelinlik giymeden ışığı görmeden
    bebeğimden önce vazgeçtim dünyadan
    kaderi yenmeden utandım kendimden

daha sevilmeden vazgeçtim dünyadan
    nerden geldim of yolculuk nereye
    belki söyler of sorarsam kadere
    yok sevenim arzuyla
    mezarlar bile küsmüş of kadınca ölene

yürekler alınmaz pulla parayla
    kim yenmiş kaderi duayla

gelinlik giymeden ışığı görmeden
    bebeğimden önce vazgeçtim dünyadan
    kaderi yenmeden utandım kendimden
    daha sevilmeden vazgeçtim dünyadan

Şebnem Ferah - Vazgeçtim Dünyadan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Dünya

Şebnem Ferah - Dünya

Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoş musun dünya şişede şarap gibi Yorgun bir kadın gibi Yalnız mısın dünya Sesimi bir duy diye beklemek zor geliyor Yüzüme bir gül diye düşünmek zor geliyor Gerçek misin, yalan mısın Masal mısın dünya Barışır mısın benimle Gerçek misin, yalanmısın dünya Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoş musun dünya Sesimi bir duy diye beklemek zor...
  3. Şebnem ferah avatarları

Şebnem ferah avatarları

Şebnem ferah hayranları sizler için şebnem ferahın avatırlık resimlerini getirdim.Buyrunuz hepsi size özel...
  4. Şebnem Ferah Resimleri :)

Şebnem Ferah Resimleri :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şebnem Ferah Annesini Kaybetti...

Şebnem Ferah Annesini Kaybetti...

şebnem ferah, annesini kaybetti, annesi vefat etti, bursa konserini iptal etti, 2011, temmuz, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah annesini kaybetti. Şebnem Ferah, bu sabah Bursa’ya gelirken Yalova’da yaşayan annesi 75 yaşındaki İfadet Ferah’ı ziyaret edip hasret giderdi. Daha sonra annesinin elini öperek programa katılmak üzere...

Sayfayı Paylaş