Seboreik dermatit en iyi şampuan diyorlar doğru mu

S

sarisaclimelek

Forum Okuru
Seboreik dermatit en iyi şampuan diyorlar doğru mu
Seboreik dermatit en iyi şampuan seboreik dermatit kullananlar kullanıcı yorumları tavsiye edenler

Benim saçlarım sarı tabiki doğal sarıdan bahsetmiyorum boyattım çok ama çok uzun zamandır, hatta kendimi bildim bileli saçlarım sarı diyebilirim ayda bir dip boyalarım gelmese daha iyi ama geliyor artık yaşlandık :) Kahve arasında bir kaç arkadaşımın Seboreid Dermatit diye bi şampuandan bahsettiklerini ve konuştuklarını duydum öyle bi ballandıra ballandıra anlatıyorlar ki en iyi şampuan bu diyorlar kulak misafiri oldum ve soramadım kullananlar var mı gerçekten öyle bi şampuan mı ismini bile duymadım ya be hahaha

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tatlım merhaba

Sanırım tam dinleyememişsin güzelim çünkü Seboreik dermatit bir şampuan markası değil bir cilt hastalığı ve saçta kızarıklıkla pul pul olması kepeklenmesidir. Seboreik dermatit diye bir şampuan mı çıkarmışlar anlamadım ama böyle bir şampuan mı çıkarmışlar çıkarmışlarsa ben duymadım ama saçlarına şampuan arıyorsan otacının bitkisel şampuanlarını ya da tyamamiyle doğal organik şampuan kullanacağım diyorsan " ersağ" ürünlerini güvenle kullabilirsin.

Son düzenleme:
Geri