Secita kullananlar var mı lütfen acil yoruma bakar mısınız

• Konbuyu başlatan Sevde Karahan
  • Başlangıç tarihi
S

Sevde Karahan

Forum Okuru
Secita kullananlar var mı lütfen acil yoruma bakar mısınız

Secita kullananlar melek kadınlar kulübü secita ne için kullanılır forum'da.​

Arkadaşlar bir süredir bazı sıkıntılarım stresim kaygılarım oluşmakta bu kaygıların bir sorundan dolayı olduğunu düşünerek psikiyatriye gittim yalnız o kadar ilaç istemememe rağmen doktor bana ilaç verdi. İlacın adı secita bu ilaç ağır mıdır yan etkileri nasıldır kullanıp da sıkıntılar yaşayanlar varsa yoruma gelebilir mi? Secita ilacı tedavi edici midir boşuna kullanmak istemiyorum ilaçları.

Merhabalar
Secita hakkında size bilgi verelim tabii bu tür psikiyatrik ilaçlar insanlar tarafından biraz ön yargı ile karşılanır ama eğer gerçekten doktorunuz sizde bir problem görürse bu ilaçları kullanmanız gereklidir. Çünkü bazısı beyin ile alakalı duzeltmeler yaptığı için tedavi olmadan yarım bırakırsanız daha ileri boyuta gidebilir rahatsızlığınız. Secita kullananlar bu ilacın depresif durumlarda, kaygı türü bozukluklarında, anksiyete bozukluğunda, obsesif kompulsif bozuklukları tedavi amaçlı kullanılır. Kaygı bozukluklugunuzun olduğunu söylediniz doktorunuz da belli ki anlattıklarınizdan bir sorun olduğunu anlamış ki bu ilacı size tedavi amaçlı vermiş. Bu ilaç yetişkinlere uygun bir antidepresan bir ilactir. Ağır depresyon durumlarda yine ilaç tercih edilir tabii doktorunuzun önerdiği dozda alınması önerilir. Kendinize zarar verme isteği ya da daha fazla kaygı durum bozukluğu oluşumunda doktorunuza mutlaka danışın.

Kaygı durum bozukluğu olan kişilerde tedavi ettiğine inanılan bir taş varmış. Aşağıdaki konu bununla alakalı olarak incelemenizi öneririm. "Kaygı azaltıcı gücü olduğuna inanılan oniks taşı" incelerseniz belki konu ilginizi çekebilir.

Geri