Secret (sır) Tarot Destesi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Secret (sır) Tarot Destesi
secret nasıl yapılır secret nasıl uygulanır
meleklermekani1-5859.jpg

Aynen şu ifadeyi bozmadan yazmak istedim "Zaman olarak deniz gibi derin, ve kader olarak gizemli sonsuz,... hep iksir var kartlarda yaşayan bir ruh ve fısıltılar..
Tüm erkek ve kadınların kalpleri için lazım olan sesi bulabilirsiniz bu destede.
78 sırrı temsil eder bu kartlar .. Hadi yolculuğunuza geçmişinizi keşfederek başlayın
ve gelecek içinse sıvayın kollarınızı..".

selam handanca şu tarotu çok merak ediyorum bende öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ve bu kartlara nasıl ulaşabilirim bana bilgi verebilirsen çok sevinirim

Merhabalar Seda Hanım,

Handanca arkadaşımız yıllık izinde bir hafta sonra burada olacaktır o zaman görüşebilirsiniz.

Kolay Gelsin.

selam handanca şu tarotu çok merak ediyorum bende öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ve bu kartlara nasıl ulaşabilirim bana bilgi verebilirsen çok sevinirim

Canım öncelikle normal Tarot kartları ile işe başlamanı öneriyorum.
Bu tarot kartlarını büyük kitapçılarda bulman mümkün. Kutuda ve birazda büyük olan kartları almanı tevsiye ederim.
Hislerimizle bir kombinasyon kurum bakarsak daha güzel oluyor.
Kartların genel olarak ne ifade ettiğinide kartların yanında alacağın kitaptan öğren derim önce. Zamanla kitabıda bırakıp kendin yorumlamaya başlarsın belki:)

Geri