1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seda İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır
    Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca
    En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır

Seda İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Yediveren

Seda Sayan - Yediveren

Dargınım sana sanma Unuttum geçenleri Geceler geçmez Yüreğim yangın yeri Kalbine kilit vurma Hatırla o dünleri Yüzüme vurma yine sensizliği Ben senin teninin tuzunu içtim Kendimi unuttum Senden vazgeçmedim Bilir misin ben seni Herşeyden çok sevdim Üzüme bu deli kalbim Hala senin of Yediveren gül açtı Yangını dudağımda Ölüm gelir durur baş ucumda Bu sürgünden yoruldum Bin...
  3. Seda Sayan - Annem

Seda Sayan - Annem

Kurtuldum sanmıştım Senin elinden Görünce anladım Bitmedi sevdan Sakladım aşkını inan içimde Başkası olmadı olmuyor Sendedir derman Tutuldum deli gibi Ne yer, ne gökteyim Köle oldum bak sonunda Emrindeyim Allahım sen koru bu kulunu Bilemedim yalancı huyunu Göremem şimdi yolunu Hayıra yor benim sonumu
  4. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri
  5. hos seda ilahisi

hos seda ilahisi

hoş seda sözleri hoş seda ilahisi Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır

Sayfayı Paylaş