1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan - Gerçekçi Ol

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seda sayan bana yalan söylüyorsun Bana yalan söylüyorsun Gerçekleri gizliyorsun
    Bakışlarından belli
    Sende beni seviyorsun

Eğer sevmiyorsan söyle bileyim
    Aşkını kalbime gömer giderim
    Bir daha aramam yemin ederim
    Yeter ki sevgilim gerçekçi ol

Biliyorsun ben seni
    Olduğun gibi sevdim
    Biraz sevgi biraz şevkat
    Başka birşey istemiyorum

Söz : Selahattin Cesur
    Müzik : Mahsun Kırmızıgül

Seda Sayan - Gerçekçi Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda sayan evleniyo

Seda sayan evleniyo

seda sayan onur şanla cumartesi evleniyomuş:) bu kadının allah sonunu iyi etsin iyice şaşırdı aralarında 21 yaş diyolar ama daha fazladır bence bilmiyorum melekler ben severdim onu artık gözümden düştü her nekadar kendi özel hayatlarısada topluma mal olan bi kişi dikkat etmeli hayranlarını üzmek iistemem özür dilerim bende hayranıııdım...:18:
  3. Seda Sayan - Yediveren

Seda Sayan - Yediveren

Dargınım sana sanma Unuttum geçenleri Geceler geçmez Yüreğim yangın yeri Kalbine kilit vurma Hatırla o dünleri Yüzüme vurma yine sensizliği Ben senin teninin tuzunu içtim Kendimi unuttum Senden vazgeçmedim Bilir misin ben seni Herşeyden çok sevdim Üzüme bu deli kalbim Hala senin of Yediveren gül açtı Yangını dudağımda Ölüm gelir durur baş ucumda Bu sürgünden yoruldum Bin...
  4. Seda Sayan Ameliyat Oldu

Seda Sayan Ameliyat Oldu

Seda Sayan'a geçmiş olsun diyor haberimize geçiyoruz melekler :tik: SEDA Sayan, günlük hayatında kullandığı yakın ve uzak gözlüklerinden kurtulmak için ameliyat oldu. Sahnede gelen çiçek notlarını bile okuyamadığını söyleyen Seda Sayan, “Benim çocukluğumdan beri gözlerim bozuk. Bizim ailede bu durum zaten genetik. Bu ameliyat için çok araştırdım. Herkesin de uzun uzun araştırdıktan...
  5. Seda Sayan Beyaz Tv Onursal Başkanı Oldu!

Seda Sayan Beyaz Tv Onursal Başkanı Oldu!

seda sayan, beyaz tv, onursal başkanı oldu, 2011, yeni transerleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Seda Sayan twitterdan Beyaz Tv Onursal Başkanı olduğunu bildirmiş. Kanala yeni transfer arayışına giren Sayan,Elif Güvendik ve Zuhal Topal'ı kadrosuna dahil etmiş. Şu durumda Zuhal Topal evlilik programına Beyaz Tv de devam edecek gibi görünüyor melekler. Ama...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş