1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan - Seven Üzülür

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seda sayan süremedim sefasını seda sayan zalimlerin cezasını mevlam versin Bu kanundur degismez seven uzulur dagda erisirde seven erismez
    adaletin zalimle zalim bölusur(2x)

Ah suremedim sefasini gencligim ziyan zebir
    alemlerin vefasizligi beni maf etti
    suremedim sefasini gencligim ziyan zebir

Aman aman öluyom imdat kari annem gelsin
    zalimlerin cezasini mevlam versin (2x)

suremedim sefasini gencligim ziyan zebir

aman aman öluyom imdat kari annnem gelsin
    zalimlerin cezasini mevlam versin (2x)

Seda Sayan - Seven Üzülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan Saydi

Seda Sayan Saydi

Seda canlı yayında saydırdı! 26 Eylül 2007 Çarşamba 17:25 Neler söylemedi ki... Çıldırmış gibiydi. Makinalı gibi canlı yayında saydırdı... (VİDEO) Seda Sayan deyim yerindeyse adeta çıldırdı. Nedeni de Sabah gazetesinde yer alan Atalay Noyanel'in açıklamaları. Bu açıklamalara ateş püsküren Sayan, "bayramlık ağzını" Fox'daki canlı yayında açtı. "Dangalak" diye...
  2. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  3. Seda Sayan - Yediveren

Seda Sayan - Yediveren

Dargınım sana sanma Unuttum geçenleri Geceler geçmez Yüreğim yangın yeri Kalbine kilit vurma Hatırla o dünleri Yüzüme vurma yine sensizliği Ben senin teninin tuzunu içtim Kendimi unuttum Senden vazgeçmedim Bilir misin ben seni Herşeyden çok sevdim Üzüme bu deli kalbim Hala senin of Yediveren gül açtı Yangını dudağımda Ölüm gelir durur baş ucumda Bu sürgünden yoruldum Bin...
  4. Seda Sayan - Unutma

Seda Sayan - Unutma

unutma an gelir Gecelerde sensizliğin korkusu var Kalbimde aşkının acı izleri var ölürmü kalırmıyım bilmiyorum ama unutma herşeyin bir bedeli var unutma an gelir sende benim gibi yanarsın unutma aşk için oturup gecelerce ağlarsın unutma gün olur talihin tersine döner seninde beyazın siyaha döner Yıkılmaz gururun yerlere düşer unutma Gecelerde sensizliğin korkusu var Kalbimde aşkının acı...
  5. Seda Sayan - Sonunda

Seda Sayan - Sonunda

seda sayan sonunda hakettiğini buldun sonunda hakettiğini buldun seda sayan hak ettiğini dinle video Söyleme bu aşk yalanını Bi türlü bırakmadın yakamı Yangınım hiç bitmedi gitti Bu aşk laf anlamaz yola gelmez Gördüğüm rüyadan uyandım artık akıllandım Sonunda hak ettiğini buldun O bu derken evdekinden oldun Havandan geçilmezdi hani yar Sonunda ele güne rezil oldun Allahım bu nasıl sevda...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş