Seda Sayan'ın eşleri

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
Seda Sayan'ın eşleri
gökhan şükür seda sayan mahsun kırmızıgül seda sayanın eşleri sayan kocaları sayanın kocaları
ya hanmlar bu kadında türkücü ve futbolcu takıntısı var..yok bidaha evlenmesin bu yoksa türkiyede erkek kalmayacak hahaha

Seda Sayan’ın ilk evlendiği kişi Rıdvan Kılıçtı.

İlk evliliğinden sonra Mahsun Kırmızıgül ile 3 yıl süren bir beraberlik yaşadı. İmam Nikahı ile evlendiler ama uzun sürmedi ayrıldılar.

Sayan daha sonra Beşiktaşlı Sinan Engin ile evlendi ve bir erkek çocuk sahibi oldu. Ama bu evlilik de boşanmayla bitti.

Seda Sayan’ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık’a evlenme teklif ettiği bir birliktelik. 25 Ağustos 1998′de nikah kıyarlar. En ilginç eviliklerinden biri. Bir kurye şirkesinde çalışan soner bir gün seda Sayan’ın kırmızı arabasının yanında durur. 3 dakika sonra Seda evlenme teklif eder:) ilginç

2000 yılında iş adamı Tuncay Kıratlı ile evlendi ama çok kısa sürdü

Sayan'ın ünlü futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile evliliği de kısa sürdü.

Seda Sayan ve Onur Şan 2 yıllık evliliklerini karşılıklı anlaşma ile bitirdiler. Boşanma gerekçesi olarak şiddetli geçimsizliği gösterdiler.

ve en son kocası olan nihat doğanlada boşandılar.bakalım daha kimlerle evlencek..

Sinan Engin, ilk eşiydi sanırsam ya, oğlunun babası. Mahsun Kırmızıgül'den önceydi kesin ama ilkmiydi orda şüpheliyim :D Ayrıca Nihat Doğan'la resmen evli değildi ki :D Yada benim mi magazinden haberim yok bilmiyorum ama bildiğim şey Seda Sayan'ın çok evlilik geçirmesi :)

Ne diyelim, ALLAH yüreğine göre versin :)

Sinan Engin, ilk eşiydi sanırsam ya, oğlunun babası. Mahsun Kırmızıgül'den önceydi kesin ama ilkmiydi orda şüpheliyim :D Ayrıca Nihat Doğan'la resmen evli değildi ki :D Yada benim mi magazinden haberim yok bilmiyorum ama bildiğim şey Seda Sayan'ın çok evlilik geçirmesi :)

Ne diyelim, ALLAH yüreğine göre versin :)

Ben de bilmiyorum Nihat doğan'a bi de son eşi demiş ilginç bir cahil kalmışız bebeğim. :ıslık:

Geçen gün magazin programında yeni sevgilisini gördüm yakında Seda'dan bir evlilik haberi gelirse valla hiç şaşırmam:)

Geri