Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seda Üren 'den Aşkın Kimyası Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Seda Üren Aşkın Kimyası şarkı sözleri Seda Üren Aşkın Kimyası şarkısı sözü

Sevgili melekler, bu yazımızda Seda Üren 'in yeni çıkardığı albümden, Seda Üren Aşkın Kimyası şarkı sözleri ile karşınızdayız :)

Zorla güzellik olmuyor
    Sevdim demekle bitmiyor
    Bakalım varmı bir geleceğimiz
    Aşk mı bizim tek seçeneğimiz
    Kader adaleti kaydediyor
    Herkes ektiğini biçiyor
    Uymadı bu aşk her ikimizede
    Şık uymadı yan yana imzamız
    Sen beni deli gibi sevdende
    Malesef tutmadı kimyamız

Seda Üren 'den Aşkın Kimyası Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astrolojide aşkın kimyası

Astrolojide aşkın kimyası

Astrolojide aşkın kimyası Doğduğunuz andan beri ilişki kurmaya başlarız; önce anne ve babamızla ve en yakın akrabalarımızla, daha sonra arkadaşlarımızla ve aile çevresinin dışındaki diğer kişilerle; ama bize en çok mutluluk ve acı yaşattıran ilişkiler, en derin duygusal ve cinsel tepkiyi öğreten ilişkilerdir ve buna öncelikle evlilikte yaşanır. Kişi genelde, bir sorunu çözmeye çalışırken...
  2. Seda Üren Bodrum'da fena yakalandı.

Seda Üren Bodrum'da fena yakalandı.

seda sayanın yeğeni eda bodrumdan frikikler bodrum frikik bodrum frikikleri seda sayanın firikikleri “Süper” isimli yeni albümüyle dikkatleri üzerine çeken Seda Üren, Bodrum’da üstsüz güneşlenirken görüntülenmişti. Kusursuz fiziğiyle göz kamaştıran Seda Üren, meslektaşlarını da kızdıracak açıklamalar yaptı. Uçankuş'un haberine göre, ünlü şarkıcı “Böyle poz vermek hem yürek ister hem de...
  3. Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum aranızda Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen ricamı yerine getirsin.
  4. Şarkıcı Seda Üren Gözaltında !

Şarkıcı Seda Üren Gözaltında !

Bu konu; Seda Üren gözaltında hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu çıkmayan şarkıcı Seda Üren güvenlik güçlerince gözaltına alındı. Operasyon hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, gözaltı sayısının fazla olduğu bildirildi. İşte detaylar... İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, çok sayıda adrese şafak...
  5. Selena Gomez 'den A Year Without Rain Şarkısının Sözleri

Selena Gomez 'den A Year Without Rain Şarkısının Sözleri

Bu konu; Selena Gomez A Year Without Rain Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun süre dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ile olan ilişkisiyle gündemde olan ancak ayrılan şarkıcı Selena Gomez 'in seslendirdiği A Year Without Rain şarkısının sözlerini bu sayfamızdan szilerle paylaşıyoruz... Oooh Oooh Ooooooohhhhhhh Ohhhhh Can you feel me When I think about you...

Sayfayı Paylaş