Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sefa Doğanayı zayıflatan diyet reçetesi burada!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sefa doğanay nasıl zayıfladı sefa doğanay diyeti
    sefa doğanay nasıl kilo verdi

Bir çok ünlünün taklidini başarıyla yaparak Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi olan Sefe Doğanay tam 18 kilo vermiş Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Sefa Doğanay diyeti hakkında bilgi isteyen tüm arkadaşlarımıza Sefa Doğanay diyet menüsü hakkında ki merak edilenleri konu alıyoruz.

< Konu Resmi..>

Yetenek Sizsiniz yarışmasının birincisi olan Sefa Doğanay tam 18 kilo vererek herkesi şaşırtmayı başardı. 3 ay gibi kısa bir dönemde 18 kilo vermesini sağlayan diyeti mutlaka bir diyetisyen takibinde yapılması gerektiğini söyleyen Doğanayın diyet reçetesi şöyle...

Sabah
    Kahvaltıda peynir, zeytin, 1 yumurta, yeşillik

Öğlen
    Kara havuç çorbası (Sefaya özgü bir çorbaymış içine mevsim sebzelerinide ezip karıştırıyormuş )
    Yeşil Salata
    Ayran

Akşam
    Ananas meyvesi

Sefa Doğanayı zayıflatan diyet reçetesi burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şifalı bitkilerle zayıflama yöntemleri burada melekler

Şifalı bitkilerle zayıflama yöntemleri burada melekler

şifalı bitkilerle kilo şifalı bitkilerle zayıflama yöntemleri zayıflatan bitkiler burada arkadaşlar. Zeytinyağlı yemekler olmadı gelsin etli yemekler, ama ben birde peynirli börek isterim :) Ye ye tıka basa ye ohhh afiyet olsun :) Ee ama kilo aldım ne olacak mı demeye başladınız sonradan? O zaman bu yazımızda ki şifalı bitkilerle kilo verme önerileri tamda size göre diyoruz. Çünkü aldığınız...
  2. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  3. Bademle zayıflamanın yolları burada

Bademle zayıflamanın yolları burada

bademle zayıflama badem yiyerek kilo verilirmi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kış boyu yiye yiye kilo alıpta, yaz başında kilo vermek için uygun yöntemler arayan tüm arkadaşlarımız için, bademle zayıflamanın yolları hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Bademle Zayıflama Yolu Amerika’da yapılan bir araştırma, 10 hafta boyunca günde iki avuç düzenli olarak yenecek bademin,...
  4. Sinem Kobal'ın Zayıflama Sırları Burada!

Sinem Kobal'ın Zayıflama Sırları Burada!

sinem kobal nasıl zayıfladı, sinem kobalın zayıflama sırları, sinem kobal diyeti Geçtiğimiz günler de magazin sayfalarına düşen Sinem Kobal, incecik görüntüsü ve verdiği kilolarla adından oldukça söz ettirmişti. Hatta Sinem Kobal'ın birlikte olduğu sevgilisi Arda Turan ile ayrılıp aşk acısından dolayı kilo verdiğini söyleyenler bile olmuştu. Meğer Sinem aşk acısından değil yaptığı diyet ile...
  5. Burçlara Göre Zayıflama Yöntemleri Burada Melekler!

Burçlara Göre Zayıflama Yöntemleri Burada Melekler!

burçlara göre zayıflama, burca göre zayıflama yolları, burçlara göre nasıl zayıflanır Sevgili melekler, fazla kilolar pek çok kadının sorunlarından biri. Eğer zayıflamak konusunda zorlanıyorsanız burcunuzun belki size faydası dokunabilir. Nasıl mı? Burçlara göre en uygun zayıflama yöntemleri araştırılmış, birbirinden farklı sonuçlar çıkmış. Bakın bakalım burcunuz size zayıflama yönteminiz...

Sayfayı Paylaş