Seferihisar akarca orman kampı nasıl bir yer kamp için?

G

gezirehberi

Forum Okuru
Seferihisar akarca orman kampı nasıl bir yer kamp için?

Seferihisar akarca orman kampı melek kadınlar kulubü seferihisar akarca kamp forum'da.​

Arkadaşlar selamlar ben eşimle böyle güzel bir kamp alanı bakıyoruz da. Daha önce 2 yıl öncesinde bolu yedigöllerde kamp yapmıştık. Şimdi de gözümüz seferihisar akarca orman kampında. Nasıl acaba daha önce giden var mı oraya. Herhalde denizin kenarında bir yer burası. Biz de kafa dinlemek için gitmek istiyoruz mart gibi filan havalar nasıl olur acaba oralarda?
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Valla ne güzel ben iki çocukla kamp filan düşünemiyorum. Rezil oluruz diye korkuyorum aslında çok severim gezmeyi kamp olaylarını filan ama işte şartlar. Karı koca ne güzel çocuk yokken eğlenin yaa. Yedigöller çok güzeldir ben kamp yapmadım ama ortamı harika doğrusu. Seferihisar akarca orman kampı da hem ücretli hem ücretsiz kamp alanları bulunuyor sanıyorum. Aslında bakınca anladım ki çocuklu hatta bebekli aileler de gidebiliyormuş harika yerler valla. Hem bungalov evlerde ister karavanda isterseniz de çadırlarda kamp yapabiliyorsunuz. Bungalov evler harika huzur ve doğa ile iç içe bir ortam. Tam da aradığımız huzur şuan orada olabilir. Bakın çadırlı kamp alanında elektrik lavabo mevcutmuş da.

Seferihisara kaplıca için gideceklere harika bir tanıtım yazısı. Hemen inceleyebilirsiniz. ''Seferihisar kaplıcaları izmir'' yazımızda konu ile alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 
Üst