Şeffaf ayakkabı kutuları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Şeffaf ayakkabı kutuları
en ucuz şeffaf ayakkabı kutusu şeffaf ayakkabı kutusu en ucuz

Ayakkabılarınızı kullanmadığınız zamanlarda koruyan ve aynı zamanda ihtiyacınız olduğu her an zahmetsizce ulaşmanızı sağlayan şeffaf ayakkabı kutuları bayan erkek bot çizme modelleri ile hayatınızı kolaylaştıracaklar.

Yazlık kışlık ya da çok sık kullanmadığınız tüm ayakkabılarınızı botlarınızı çizmelerinizi saklamak için şeffaf ayakkabı kutularını kullanabilirsiniz.

Böylece:

İhtiyacınız olduğu zaman hangi ayakkabım hangi kutudaydı diye saatlerce aramak zorunda kalmazsınız.

Ayakkabılarınızı balkon kömürlük gibi yerlerde bile üst üste yığarak saklayabilirsiniz.

Ayakkabınız bu kutudayken ıslanmaz tozlanmaz kirlenmez ezilmez eskimez kullandığınız zamanlar dışında yıpranmaz.Taşıma sapı sayesinde kutuları seyahat ya da taşınma esnasında kolayca taşıyabilirsiniz üst üste diziliyken kolayca çekip alabilirsiniz.

Şık tasarımı sayesinde dolaplarınızda dekoratif bir görüntü sağlar.

İçerisinde ayakkabı dışında sıkça kullanmadığınız ve ezilmesini tozlanmasını kirlenmesini istemediğiniz diğer eşyalarınızı da saklayabilirsiniz.

Koku yapmaz gıda ambalajında kullanılan çevre dostu %100 geri dönüşümlü bir malzemeden üretilmiştir.Uzun ömürlüdür dayanıklıdır.

Süet nubuk ya da sivri topuklu ayakkabılarınızı bölmeli kutularda saklayabilirsiniz. Bölmeli şeffaf ayakkabı kutusu tabanların ve topukların ayakkabılara zarar vermesini önler ve hassas ayakkabılarınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

alıntı
 
melegimeren

melegimeren

Yeni Üye
Üye
Cevap: Şeffaf ayakkabı kutuları

cok güzel
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık canım...
 
AskinAy

AskinAy

Yeni Üye
Üye
Cevap: Şeffaf ayakkabı kutuları

bende begendim tesekkurler
 

Benzer İçerikler

Üst