1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şehitler vurulunca değil unutulunca ölür... unutmayacağız...

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

şehitler vurulunca değil unutulunca ölür... unutmayacağız... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zekasına vuruldum

Zekasına vuruldum

Bayramın ikinci günü Kıbrıs Artemis Otel’de sahneye çıkan Ebru Gündeş, "Popstar Alaturka"nın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır’la ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Gündeş, "Osmantan Bey’le ilişkimizin başlamasındaki en büyük etken kendisinin akıllı ve pratik zekalı olmasıydı. Bu da beni kandırmasına yetti" dedi.
  2. Şehitler Vurulunca Değil, Unutulunca Ölürler !

Şehitler Vurulunca Değil, Unutulunca Ölürler !

Arkadaşım her yazdığımın arkasındayım, orayı yaşayan bilir. Oraya ilk giden askerler olarak çok iyi bilirim orayı. Bu bir masal değil yaşanmış bir hayat. Dedim ya ilk gidenlerdendim oraya, Eruh baskınından tam 3 gün sonra oradaydık nereye gitdiğimizi bilmeden çıktık Bolu Komando Tugayı'ndan. Hele birde evliysen, hele yüzünü dahi görmediğin çoçuğun varsa yandın. İnanın neresinden...
  3. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  4. Pinhani - Unutuldular

Pinhani - Unutuldular

Su verdiğin çiçekler,küçük bahçemi süsler Şimdi bütün güller susuz ve kimsesiz Seni beklemekten Seni özlemekten,Bu halimiz.. İnandıgın masallar birer şarkı oldular Sana imkansızlıkları unutturdular Şimdi yarım kaldılar Sen gidince Unutuldular Unutuldular.. Masamdaki resimler bir eski filme döndüler Hergün aynı sahneler İçinde kendimiz.. Küçük mutluluklar Çok eski hatıralar,içindeyiz.....
  5. Meğer o şehit değilmiş!

Meğer o şehit değilmiş!

Bundan daha büyük ayıp olamaz. Günlerdir o kahramanları anlattık, övdük. Meğer o şehit değilmiş. Nasıl mı? Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nu 3 gün önce kaybettik. 21 yaşında ABD konsosolosluğu önünde teröristlere karşı kahramanca çarpışıp şehit düştü. Biz onu şehit olarak bildik, bağrımıza bastık. Resmi törenler yapıldı, onbirlerce insan arkasında saf tuttu cenazesinde. Ama çıldırtan devlet...

Sayfayı Paylaş