1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Şekerbank'ın Karı Geçen Seneye Göre Arttı

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  ŞEKERBANK’ın 2008 yılı 9 aylık net kárının, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13’lük artışla 122,5 milyon YTL’ye ulaştığı bildirildi. 2008 yılının ilk dokuz ayına ait finansal tablolarını açıklayan Şekerbank, toplam aktiflerini yüzde 29 büyüterek 7,87 milyar YTL’ye yükseltti. Şekerbank’ın aktifleri içinde yüzde 60’lık paya sahip olan krediler, 2007 yıl sonuna göre yüzde 32 artarak 4,8 milyar YTL’ye ulaştı. Bankanın 9 aylık net karı 122 milyon 524 bin YTL olarak açıklandı. Şekerbank’ın özkaynak büyüklüğü ise yüzde 7 artış göstererek 927,5 milyon YTL’ye ulaştı. Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin açıklamada, bankanın mevduatının yılın ilk dokuz ayında geçen yıl sonuna göre yüzde 35 arttığını belirtti.
   
Şekerbank'ın Karı Geçen Seneye Göre Arttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google'ın ilk çeyrek karı arttı

  Google'ın ilk çeyrek karı arttı

  İnternet arama motoru Google'ın, yılın ilk çeyreğinde karı yüzde 9 artarak, 1,42 milyar dolar oldu. Google yaptığı açıklamada, bu yılın ilk çeyreğinde karının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak, 1,42 milyar dolara (hisse başına 4,49 dolar) çıktığını bildirdi. Şirket, 2007'nin ilk çeyreğinde 1,31 milyar dolar kar etti. İlk çeyrek...
 2. rüyamda kara kedi gördüm çok kötüydü

  rüyamda kara kedi gördüm çok kötüydü

  Kızlar rüyamda kara kedi gördüm ve çok korktum.Kara kedi için hiç iyi demezler ama siz nasıl yorumlarsınız?
 3. rüyamda kara kedi gördüm :S

  rüyamda kara kedi gördüm :S

  Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?
 4. Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

  Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

  Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

Sayfayı Paylaş