Selam olsun yeni gelenlere kadın muhabbet köşemiz burada

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selam olsun yeni gelenlere kadın muhabbet köşemiz burada

Herkese Selam olsun sözleri Alalım bir dal

Selamlar arkadaşlarım herkesin birbirine söyleyeceği herkese selam olsun sözleri olabilir bunun haricinde muhabbet ve gündelik hayatta yaşadıklarımızı bizler birbirimize yazalım bu bölümden. İlk ben başlıyorum. Aslında @Likapam ve @Mügü ile düzeysiz her şeyi konuştuğumuz gizli bir bölüm vardı ama dedik ki misafirlerden ve yeni üyelerden neden esirgeyelim :D:D

Şimdi şunu söyleyin pis gezginciler. Aha evede kapandınız KAFAYI SIYIRIYORUZ para da yok çocuklar da bu Ramazan Bayramı'nda evdeler ne edecük onu söyleyin her kesin bir derdi var. Sizin derdiniz ne bakim ?

Herkese Selam olsun sözleri Alalım bir dal

Selamlar arkadaşlarım herkesin birbirine söyleyeceği herkese selam olsun sözleri olabilir bunun haricinde muhabbet ve gündelik hayatta yaşadıklarımızı bizler birbirimize yazalım bu bölümden. İlk ben başlıyorum. Aslında @Likapam ve @Mügü ile düzeysiz her şeyi konuştuğumuz gizli bir bölüm vardı ama dedik ki misafirlerden ve yeni üyelerden neden esirgeyelim :D:D

Şimdi şunu söyleyin pis gezginciler. Aha evede kapandınız KAFAYI SIYIRIYORUZ para da yok çocuklar da bu Ramazan Bayramı'nda evdeler ne edecük onu söyleyin her kesin bir derdi var. Sizin derdiniz ne bakim ?
Benim derdim para dediğin gibi eşim çalışıyor ama para yok 2 aydır kira vermedik kaynana taşındı evde sorun var 10 gündür bende hiç rahat değilim anlıcanız

Vallahi hayatım çevreme bakıyorum kendi hayatından ya da durumundan memnun olan bir kişi görmedim Ama her türlü sıkıntıya karşı Elhamdülillah demek gerekiyor. Tüm dünya bu sıkıntı ile uğraşıyor safsatasına da inanmıyorum. Türkiye'de işler iyi değil yönetim iyi değil phara durumu iyi değil dolayısı ile ben de iyi değilim :D:D Herkesin bir derdi var, ama bu ülkede dert daha büyük. Daha çok malesef.

Kızlar buz dolabı almıştık internetten oğlum sordum dolap ne zaman gelecek diye oğlumun cevabı dolap asansöre sığmamış demezmi cuma günü merdivenlerden getireceklermiş

Geri