Selesta sabun ile cildimi temizleyebilir miyim?

• Konbuyu başlatan Selesta
  • Başlangıç tarihi
S

Selesta

Forum Okuru
Selesta sabun ile cildimi temizleyebilir miyim?

Selesta sabun melek kadınlar kulübü selesta sabun kullananlar forum'da.​

Arkadaşlar yüzümü temizlemek için bir sabun arıyorum gün boyu dışarıda olduğum için tozdan kirden arınmasını istiyorum bu yüzden selesta sabun ismini duyan ya da kullanan varsa bilgi verebilirler mi? Bir de selesta sabun her cilde oluyor mu yüzümü tahriş yapmaz değil mi? Selesta sabunu farklı modellerine varmış acaba benim cildime hangisi olur biraz cildim kuru.

Merhabalar
Sabunu kullanmadan önce mutlaka cilt uzmanına danışmalısınız çünkü cildiniz zaten kuru cildinize daha kötü etki edebilir bilmediğiniz sabunlar. Özellikle zeytinyağlı olanı bir süre sonra suya değdikçe hızlı eridiği söylenmekte. Uzun süre kullanılacak bir ürün olmadığı söylenmekte dediğim gibi cildinizin daha da kuruyup pullanmaması için öncelikle cilt uzmanına bir sormanız da fayda var. Aslında selesta sabunları el yapımı olarak üretilmekte saf ve doğal olanını bulursanız bence daha güzel bir temizlik sağlayabilir. Ürüne dair içeriğinde alerjiye neden olacak ağır metaller ya da esanslar kesinlikle yok deniyor dermatolojik testlerden geçirilmiş ama yine de danışmanız da fayda var.

Benim de beğenip kullandığım sabunlardandir bittim sabunu. Dilerseniz aşağıdaki linkten bittim sabunu ile alakalı konumuzu inceleyebilirsiniz. "Bıttım sabunu cilde nasıl uygulanır cilt için uygun mu?"

Geri