Etiketler:
 1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Selülit nedir nasıl tedavi edilir

  Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Selülit kadınların korkulu rüyasıdır. Sütun gibi bacakların yaşımıza oranla portakal kabuğu görünümü almasını hiç bir kadın istemez ama ne yazık ki selülitle başa çıkmak hiç de kolay değildir.
  Selülit problemi bacaklarımızı, kollarımızı esir almadan önce düzenli spor yaparak, sağlıklı beslenmeye dikkat ederek önlem alabiliriz. Peki bacaklarında selülit oluşmuş bayanlar için yolun sonu mudur? Elbette değildir. İlerleyen teknoloji sayesinde artık kimse selülitli bacaklarla yaşamak zorunda değil.  < Konu Resmi..>
  Bir selülit savaşçısı Velasmooth!
  Velasmooth FDA (Amerikan Besin ve İlaç Dairesi) tarafından onaylı ilk bölgesel inceltme cihazı olup, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın selülit tedavisinde başarısı kanıtlanmış bir yöntemdir.

  Bu yöntemle selülit görünümü gözle görülür derecede azaltılmış hatta yok edilmiştir. Estetik dünyası için adeta bir mucize olan bu yöntem tüm dünyada başarı ile uygulanmaya devam etmektedir.

  Velasmooth tedavisi nasıl uygulanır?

  Velasmooth radyo frekans mekanik doku masajı ve elektro optik sinerji ve vakum bileşimiyle oluşturulan bir yöntem olup, derinin alt tabakasına derinlemesine inerek yağ dokusunu parçalar. Selülit görünümüne neden olan yağ tabakaları Velasmooth sayesinde parçalanmış olur.

  Uygulama aşamasında geniş bir ısı yayan Velasmooth yöntemi yağ dokusunun ısınarak metabolizmada harekete geçmesini sağlar ve böylece vücutta biriken yağlar erirken geriye gözle görülür bir incelme ve yumuşak bir cilt kalır.

  Velasmooth’un uygulama alanları neresidir?

  Bu yöntemle bacak ve basenlerinizdeki selülit oluşumunda kurtulabildiğiniz gibi, üst kol sarkmaları, karın yağları, yüz ve boyunda meydana gelen sarkmalar içinde kullanılan sağlıklı bir yöntemdir.

  Sadece inceltme değil yaydığı ısı sayesinde deriyi germe özelliğini de sahip olan bu yöntemle yüz ve boyun bölgenizde oluşan sarkmaları tedavi ettirebilirsiniz.

  Neden Velasmooth yöntemini tercih etmeliyim?

  -Kısa ve görünür sonuçlar bu yöntemi tercih etmedeki en temel unsurdur. Bir çok bağımsız araştırmalarda Velasmooth yöntemi selülitli bölgelere uygulanmış ve her seferinde başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Böylesine eksin sonuç alınıyor olması bu yöntemi seçmedeki en önemli belirleyicidir.

  -Güvenli bir yöntem olması ise bir diğer nedendir. FDA onaylı olan bu yöntem son derece güvenlidir.

  -Uygulama aşamasında herhangi bir ağrı, acı hissedilmemesi, tıpkı bir masaj yapılıyor hissi verilerek işlemin sürdürülmesi bir diğer tercih nedenidir. Bu tedavi yöntemi size acı değil aksine huzur vererek selülitlerinizden kurtulmanızı sağlar.

  -Uygulama sonrası herhangi bir çorap, elbise gibi aparatlar kullanmanız gerekmez.

  -Diğer vakumlu tedaviler kılcal damarlı bölgelere uygulanamazken Velasmooth yönteminde böyle bir kısıtlama yoktur. Bu da velasmoothun uygulama alanını genişletir.

  Velasmooth uygulaması ne kadar sürer?

  Selülitin yoğunluğuna göre değişen seans süreleri vardır ancak genellikle haftada 2 kere uygulanır ve 8-16 seansta tatmin edici bir sonuç alınır.

  Bu yöntemin bir güzel yanı da seanslar devam ederken selülit görünümünün gözle görülür derecede azaldığını fark edecek olmanızdır. Yani tedavi tamamlanmadan sonucun etkili olduğunu görecek ve bundan keyif alacaksınız.

  Tedavi sonrası tekrar selülit oluşumu gerçekleşir mi?

  Tedavi sonrası tekrar selülit oluşmaması için aylık seanslara gidebilirsiniz. Bunun dışında doktorunuzun önereceği bakım tedavilerini kullanma sıklıklarını giderek azaltarak kullanmanız önerilir. Ama selülit oluşmasını engellemek için en güzel yöntem düzenli beslenme ve sporla kalori yakımı sağlamaktır.


   
Selülit nedir nasıl tedavi edilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Allerji nedir nasıl tedavi edilir ?

  Allerji nedir nasıl tedavi edilir ?

  güneş alerjisi bitkisel tedavi güneş alerjisi tedavisi alerjiler ve tedavileri belirtileri alerji kaşıntı tedavisi ALERJİ (ALLERJİ) NEDİR? Bazı insanlar, zararlı olmayan bazı maddelere karşı daha fazla duyarlı olup, aşırı reaksiyon gösterir. Allerjen denilen bu maddeler, bağışıklık sistemimizle temas ederse, zararlı olmadığı halde vücut, buna karşı aşırı miktarda koruyucu madde (antikor)...
 2. Trichomonas nedir nasıl tedavi edilir

  Trichomonas nedir nasıl tedavi edilir

  trikomonas tedavisinde kullanılan ilaçlar trichomonas trichomoniasis nedir trichomonas, nedir, tedavisi, tedavisinde kullanılan ilaçlar, ppt, üretrit, tenax, fetus, hominis, Adını ilk defa duyduğum ve kesinlikle bilgi sahibi olmadığım bir hastalık trichomonas. Bu hastalık hakkında ki merak ettiğim bilgileri araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim Melek'ler. TRİCHOMONAS VAJİNİTİ...
 3. Aft Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

  Aft Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

  aft belirtileri, aft neden çıkar, aft nedenleri, aft nedir, aft tedavisi, aftöz ülser, ağız yaraları, ağız yaraları nasıl tedavi edilir, ağız yaralarının nedenleri Ağız içinde çıkan yaralar, günlük hayatımızı hem fiziksel hem de sosyal olarak oldukça etkiler. Yemek yememizi, konuşmamızı engelleyecek kadar acı veren bu yaraların görüntüsü de zaman zaman rahatsız edici boyutlara ulaşabilir....
 4. Sürmenaj Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

  Sürmenaj Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

  sürmenaj nedir,sürmenaj tedavisi,sürmenaj nasıl tedavi edilir,sürmenaj nasıl anlaşılır,sürmenaj nasıl geçer,sürmenaj nasıl anlaşılır,sürmenaj hakkında bilgiler Sürmenaj, çok çalışan insanlarda ve özellikle erkeklerde görülen bir çeşit zihin yorgunluğu, sinir zayıflamasına verilen isime sürmenaj denir. Dersleri oldukça yüklü olan ve sürekli çalışmak zorunda kalan lise ve üniversite...
 5. Selülit neden olur nasıl tedavi edilir ?

  Selülit neden olur nasıl tedavi edilir ?

  Selülit, çoğu sağlıklı yetişkin kadının karın, kalça ve uyluklarındaki gölgeli cilde söylenen terimdir.. Erişkin dişilerde neredeyse evrenseldir, normal kabul edilir. Çok yaygındır ve kadınların% 98 ini etkiler. Selülit, fiziksel sağlığınız için bir tehlike oluşturmuyorsa da, çoğunlukla çirkin ve istenmeyen olarak görülür.Bu durum onu, sahip olanlar için bir stres ve endişe kaynağı haline...

Sayfayı Paylaş