Selülit Tedavisinde Lipocav

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selülit Tedavisinde Lipocav
lipo cav lipocav ultrakavitasyon ankara ultrakavitasyon izmir
Naturabella Medikal Estetik Merkezi, yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla yepyeni bir teknoloji olan Lipocav ultrason sistemini müşterilerinin hizmetine sunuyor.
naturabella.jpg
Lipocav teknolojisi ile, ultrakavitasyon adı verilen yeni ultrason sistemi vücuttaki yağların şok dalgaları ile patlatılarak yok edilmesini sağlıyor. Selülit tedavisinde kullanılan liposuction, vakum, mezoterapi gibi tüm tekniklerden daha etkili sonuç veren Lipocav, erkeklere de uygulanabiliyor. Naturabella Medikal Estetik Merkezi, özellikle kadınların kabusu olan selülit tedavisinde uygulanabilen ve son derece hızlı ve etkili sonuçlar veren Lipocav teknolojisini müşterilerinin hizmetine sundu. Ultrakavitasyon adı verilen çok yeni ve özel bir ultrason sistemi olan Lipocav, yağ dokusuna elastik dalga uygulayarak, yağ hücrelerin içe doğru patlayıp enerji formuna dönüşmelerini ve yok olmalarını sağlıyor. Hiçbir yan etkisi olmayan sistem, her yaştaki bay ve bayanlara uygulanabiliyor.

Liposuction’dan çok daha etkili


Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek için kullanılan teknik, doktor kontrolünde diyet yapan hastalarda da uygulanabiliyor. Bilinen en yaygın teknik olan Liposuction’dan daha etkili ve kalıcı sonuçlar veren Lipocav, ameliyat ve iğne korkusu olanlar için son derece iyi bir alternatif. Haftada bir 6-10 seans arası uygulanan yöntemin etkili olabilmesi için uygulamadan bir gün önce, uygulama günü ve sonraki gün en az 2 litre su içilmesi gerekiyor.

Stresin etkileri azaltılıyor

Stresin neden olduğu olumsuz etkileri müşterilerinden arındırmak felsefesiyle hareket eden Naturabella Medikal Estetik Merkezi’nde; karboxiterapi, mezoterapi, slim up (eletkroterapi), oxijet, lazer epilasyon ve botox gibi işlemlerin yanı sıra, masaj, cilt ve vücut bakımları, beslenme ve diyet programları da uygulanıyor.
 
Üst